Ile lat ma Ryszard Kotys? Toczą go okropne choroby

Ile lat ma Ryszard Kotys? Toczą go okropne choroby Źródło: screen: YouTube

Ryszard Kotys to aktor z ogromnym dorobkiem. Zagrał blisko 40 ról serialowych i aż 150 w filmach fabularnych. Najczęściej kojarzymy go jako Mariana Paździocha ze "Świata według Kiepskich". Gwiazdor nie jest jednak tak sprytny, pewny siebie i twardy, jak postać, którą gra. 

Specjalnością Ryszarda Kotysa są role "czarnych charakterów". Jak sam przyznaje, lubi siebie w takich rolach, ponieważ prywatnie taki nie jest. Twierdzi, że w życiu codziennym jest "zbyt miękki", a wolałby być silnym, bezwzględnym facetem. Jego psychika okazuje się często dość słaba. Postawa "macho" bardzo by mu pomogła zachować równowagę psychiczną.

Ryszard Kotys: Jestem smutnym człowiekiem. To wynika ze starości

Mało osób w to wierzy, ale słynny Paździoch skończył w marcu 86 lat! Stara się on dbać o siebie, dużo spaceruje, czasami wsiada na rower. Jako młody człowiek często uprawiał sport i grał w koszykówkę, co pozwoliło mu zachować dobry wygląd, mimo że zbliża się już do 90. Choć ze zdrowiem Kotysa nie jest już aż tak dobrze... - Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - wyznaje. Prócz problemów z utratą orientacji w terenie, Ryszarda Kotysa niszczy głęboki smutek. - Chyba jestem smutnym człowiekiem. Może to wynika ze starości - rozważa Kotys. W gruncie rzeczy jestem poważnym facetem. Nie jestem typem rozrywkowym, choć lubię towarzystwo. Wiele osób uważa, że jestem złośliwie dowcipny i często nikogo nie oszczędzam. Wynika to z mojej powagi. A może i smutku - podsumowuje.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Co się dzieje z ministrem PiS? Leży w szpitalu, nie może mówić
  2. Awaria w całym kraju. Wszyscy Polacy będą mieć problem
  3. Nie żyje kluczowy świadek ws. Komendy. Śmierć w tajemniczych okolicznościach
  4. Ridge Forester z „Mody na sukces” nie jest już taki przystojny. Zobacz szokującą zmianę
Następny artykuł