Ile lat ma prezydent Duda? Jest młodszy od Morawieckiego!

Ile lat ma prezydent Duda? Jest młodszy od Morawieckiego! Źródło: Fot. Instagram

Ile lat ma prezydent Duda? Nie wygląda na polityka starej daty, trzyma się bardzo dobrze, a jego uśmiech sprawia iż w naszych oczach staje się tylko młodszy. Jak się okazuje, różni się on wiekiem od premiera Morawieckiego, który również świetnie wygląda.

Ile lat ma prezydent Duda? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Fani mówią, iż z roku na rok wygląda lepiej. Kto stoi za tym? Być może to jego wewnętrzny wdzięk i uroda, a może ktoś mu w tym pomaga?

Ile lat ma prezydent Duda?

Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które pierwszy raz spojrzą na naszego prezydenta. Jest on znany na całym świecie, a memy z nim są popularne nie tylko u nas. Trzeba przyznać, iż Andrzej Duda to wyjątkowo memogenna postać, a wszystko za sprawą jego młodego wyglądu. Każda mina, którą zrobi, potrafi z miejsca stać się hitem. Jego fotograf musi się naprawdę napracować, aby zrobić zdjęcie, kiedy prezydent jest poważny.

Andrzej Duda wiek

Nasz prezydent świetnie się prezentuje przy każdej okazji. Cały sztab stylistów dba o to, aby na delegacjach i świętach państwowych wyglądał perfekcyjnie i żeby nawet jeden włosek nie odstawał z jego fryzury. Ma na to wszystko wpływ również jego wiek. Jak na prezydenta, jest naprawdę młody. Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 roku. Ma więc obecnie 46 lat. To nie tak dużo, jak na głowę państwa. Najmłodszym prezydentem w historii Polski był Aleksander Kwaśniewski. Ten urodził się 15 listopada 1954 r. Zajmując stanowisko miał 41 lat. Nie wiele zabrakło Dudzie, aby go pobić, ale data wyborów była nieubłagana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mateusz Morawiecki wiek

Mateusz Morawiecki to również polityk, który absolutnie nie wygląda na swój wiek. Chociaż jego okulary dodają mu powagi i lekko go postarzają, to jego dostojny wygląd i ubiór sprawiają, że nie daje mu się na pierwszy rzut oka więcej lat niż ma. Premier urodził się 20 czerwca 1968. Ma więc 50 lat. Nie jest on najmłodszym premierem na świecie. Na to miano może liczyć między innymi regenta San Marino Vanessa D'Ambrosio. Miała zaledwie 28 lat, kiedy objęła swoje stanowisko. Także Kim Dzong Un należy do tego grona. Gdy objął władze po swoim ojcu miał zaledwie 33 lata.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Babka Kiepska była kimś więcej niż myśleliśmy. Wryje was w ziemię
  2. Najlepsze prezenty do 30 zł. Genialne podarki, które pokochają twoi bliscy
  3. Maria Czubaszek: Na co umarła uwielbiana gwiazda? Prawda jest tragiczna
  4. Gdzie mieszka prezydent? Absolutnie prestiżowa kwatera
  5. Wiek emerytalny w Polsce 2018: O tym należy pamiętać!
Następny artykuł