Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Wiek daje się we znaki

Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Wiek daje się we znaki

Katarzyna Dowbor mimo upływu lat, wciąż wygląda znakomicie. Czy zastanawialiście się, w jakim wieku jest popularna dziennikarka Polsatu? Chociaż jest bardzo aktywna, to niestety, lata dają się jej już we znaki.

Katarzyna Dowbor jest niezwykle aktywną i energetyczną prezenterką. Patrząc na nią, ciężko uwierzyć, że ma ona już 59 lat. To właśnie wiek dość mocno daje jej się we znaki. Dziennikarka ciężko choruje. Matka Macieja Dowbora, który również jest prezenterem, cierpi na poważne problemy z tarczycą. Dały o sobie znać, kiedy przekroczyła granicę 50 lat. "Do 50. roku życia wydawało mi się, że jestem zdrowa. Bardzo byłam zdziwiona, kiedy okazało się, że jednak mam problemy" - mówiła sama gwiazda Polsatu.

Katarzyna Dowbor o swoim zdrowiu

- Z tarczycy nie można się wyleczyć. Tarczycę można ogłuszyć, można ją trochę jakby przycisnąć, żeby nam tak bardzo nie dawała "popalić", ale wyleczyć się z niej nie da. Żyje się z tym problemem do końca życia, ale dzisiaj się czuję dobrze. Dzisiaj jestem na lekach, które powodują, że nie mam już tych typowych objawów tarczycowych i żyję, funkcjonuję normalnie, mimo, że jest to choroba, która rozregulowuje cały nasz organizm - mówi Katarzyna Dowbor o swoim obecnym stanie. Teraz prezenterka stara się uświadamiać innych ludzi. - Gdyby się ktoś nie zainteresował i zapytał, ja bym pewnie tej tarczycy nie leczyła. Dlatego bardzo się angażuję w tej chwili we wszystkie akcje, które dotyczą tego maleńkiego organu, który wydaje nam się do niczego niepotrzebny. A jednak jakby decyduje o wszystkich anomaliach w naszym organizmie. I dlatego tak bardzo staram się informować ludzi, że trzeba się badać, że profilaktyka jest najważniejsza, że trzeba sprawdzać czy mamy problemy z TSH, FT3,FT4. To wszystko jest ważne. I myślę, że warto się tym dzielić - mówi. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kukulska ma powody do obaw. Wokalistka drży o własną córkę
  2. Media o tym nie informowały. Nieznany fakt z życia Anny Jantar
  3. Świat kina w żałobie. Nie żyje ikona aktorstwa
  4. ŻENADOMETR eksplodował! To co się dzieje w Opolu to jakaś porażka
  5. Gwiazda TVN przerywa milczenie! Oskarżają ją o sprzedawanie się za pieniądze
Źródło: twojezdrowie.rmf24.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News