dowbor
Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor
Mikołaj Pilecki - 20 Grudnia 2018

Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Mocno się zdziwicie

Ile lat ma Katarzyna Dowbor, gwiazda telewizji i szanowana prezenterka? Dla wielu może być to niemałym zaskoczeniem, szczególnie biorąc pod uwagę wygląd celebrytki, która nadal zachwyca prezencją.

Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Biorąc pod uwagę jej długi staż w TVP, można by pomyśleć, że zbliża się do starości. Nic jednak bardziej mylnego. Rudowłosa, charyzmatyczna prezenterka dla TVP pracowała przez aż 30 lat. Zawsze zajmowała się tworzeniem programów publicystycznych i reportaży, a po przejściu z Jedynki do Dwójki występowała m.in. w "Pytanie na śniadanie", "Ogrodowa Dowborowa" i "Szczęśliwa 13-tka". Bogate CV gwiazdy pozwala myśleć, że również bogaty jest jej wiek. Ile lat ma naprawdę uwielbiana przez miliony osobistość telewizyjna, której odejście z TVP było wielkim szokiem.

Ile lat ma Katarzyna Dowbor?

Zawsze świetnie wyglądająca i mogąca pochwalić się nienaganną i rzadką jak na show-biznes urodą gwiazda, wygląda na o wiele mniej lat, niż w rzeczywistości ma. Ku zaskoczeniu wielu z nas, prezenterka ma 59 lat i w marcu przyszłego roku skończy 60. Urodzona w 1959 roku gwiazda do telewizji przyszła w 1983 roku. Od 2005 roku występowała także w Radiu Dla Ciebie, gdzie prowadziła talk-show "Dowborowe towarzystwo".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Od 2013 roku pracuje w Telewizji Polsat, gdzie powierzono jej rolę prowadzącej programu "Nasz nowy dom". Jak widać kariera Katarzyny Dowbor, zmierza w doskonałym kierunku.

Jak wygląda życie prywatne gwiazdy telewizji?

Dowbor przyszła na świat 7 marca 1959 roku w rodzinie Wiesława i Krystyny Dowborów. Jest wnuczką podpułkownika Wojska Polskiego Bronisława Kowalczewskiego. Tata gwiazdy był entomologiem i kierownikiem Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Celebrytka była aż trzykrotnie zamężna. Jej mężami byli Piotr Dowbor, Janusz Atlas i Grzegorz Świątkiewicz. Z pierwszego małżeństwa ma syna Macieja Dowbora urodzonego w 1978 roku, który również pracuje w telewizji. Wszystkie małżeństwa zakończyły się rozwodami. W latach 90. związała się także z Jerzym Baczyńskim, z którym ma córkę Marię Dowbor-Baczyńską.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje aktorka, którą pokochaliśmy za hitowy serial na TVN. Tragiczne informacje
  2. Żre jak świnia! Brutalny atak na gwiazdę Polsatu, fani w szoku
  3. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! Telewizja śniadaniowa to za mało
  4. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
ZAMIANA
Top Model Marta Sędzicka FeaturedTop Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!Czytaj dalej
źródło: Wikipedia.org
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News