Elżbieta Jaworowicz to kobieta, która niewątpliwie osiągnęła w swoim życiu sukces. Polska dziennikarka, autorka programu „Sprawa dla reportera”, laureatka wielu prestiżowych nagród, a do tego kobieta, której uroda może wzbudzać zazdrość. Jaworowicz prezentuje się świetnie i absolutnie nie wygląda na swój wiek!

W życiu zawodowym Jaworowicz możemy odnotować same sukcesy. O swoich prywatnych sprawach dziennikarka opowiada natomiast niewiele. Wiadomo jedynie, że miała dwóch mężów – pierwszy z nich był biznesmenem, a drugi rajdowcem.

Jej obecnym partnerem jest Eugeniusz Mleczak. Małżeństwo względnie młode, bo w tym roku będą świętowali 7 rocznicę ślubu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: O wpisie Kaczyńskiej mówi dziś cała Polska. Porusza do łez

Co kryje się za sekretem młodości Jaworowicz?

Znakiem rozpoznawalnym Jaworowicz jest sposób jej siedzenia. „Nikt nie jest w stanie rozplątać jej nóg” zauważyła żartobliwie Krystyna Lubelska z „Polityki” i niewątpliwie jest to prawda! Dziennikarka ustawia się w sposób kobiecy, z nogą założoną na nogę.

Kolejnym elementem charakteryzującym naszą polską dziennikarkę jest wiecznie młody wygląd. Mimo że Elżbieta skończyła w tym roku 72 lata wciąż wygląda na o co najmniej 20 młodszą!

Jaworowicz nigdy nie zdradziła, co jest jej sekretnym sposobem na tak atrakcyjny wizerunek. Kobiety w całej Polsce mogą się tylko domyślać.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie zobaczymy Kobuszewskiego. Bardzo smutna informacja dla fanów
  2. Co chce ukryć TVP? Milczą na jeden z najważniejszych tematów
  3. Meghan Markle i książę Harry spodziewają się bliźniaków?
  4. Trzebnica: morderstwo w samym centrum miasta. Zadźgał kobietę, potem popełnił samobójstwo

8 pierwszych dam, które budzą powszechną fascynację [ZOBACZ!]

"Wspaniałe stulecie": Co dziś robi serialowa Roksolana? Przeżyła WIELKĄ przemianę!

Zobacz również