Ile lat ma Jarosław Kaczyński? Wiek już wkrótce może zmusić go do odejścia z polityki

Ile lat ma Jarosław Kaczyński? Wiek już wkrótce może zmusić go do odejścia z polityki

Ile lat ma Jarosław Kaczyński? Prezes PiS to polityk, którego żadnemu Polakowi nie trzeba przedstawiać, gdyż ma on największą władzę w kraju. Jego wiek może jednak wkrótce przeszkodzić mu w realizacji politycznych planów.

Od wyborów z 2015 roku, kiedy to Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło miażdżący wynik, Jarosław Kaczyński niepodzielnie rządzi Polską. Wielu jednak zadaje sobie pytanie, czy ewentualne zwycięstwo w wyborach w 2019 roku Jarosław Kaczyński zdołałby wytrzymać. Jego problemy zdrowotne oraz wiek nie świadczą bowiem na jego korzyść. Jarosław Kaczyński to jedyny człowiek w polskiej polityce, który nie ma zwierzchnictwa. Choć formalnie jest szeregowym posłem, a w ważnych instytucjach państwowych z samym rządem na czele zasiadają inni ludzie, to właśnie on pociąga za sznurki. Nie jest tajemnicą, że większość decyzji, a szczególnie najważniejsze, które podejmuje Rada Ministrów, przechodzą przez jego gabinet na Nowogrodzkiej.

Problemy ze zdrowiem, słuszny wiek. Ile lat ma Jarosław Kaczyński?

Kaczyński prowadzi bardzo intensywne życie polityczne, które wymaga od niego ogromnego poświęcenia i stałej aktywności. Z tego powodu "paraliż" polskich władz mogliśmy oglądać w maju 2018 roku, kiedy okazało się, że z powodów zdrowotnych Jarosław Kaczyński musiał zostać hospitalizowany. Wiele osób wówczas pytało się, ile lat ma Jarosław Kaczyński. Jeszcze bowiem zanim zaczął chorować i nie potrzebował przedłużających się wizyt w szpitalu, wyglądał całkiem inaczej. Dziś po spojrzeniu na twarz prezesa PiS widać zapadające się powoli oczodoły, ziemistą cerę i bruzdy zmarszczek, które znaczą jego oblicze. Niewątpliwie więc choroba, która oficjalnie miała zaatakować kolano, a promieniować bólem na całe ciało, odcisnęła na nim swoje piętno. Mało tego - w jego rekonwalescencji nie pomaga słuszny wiek prezesa PiS. Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński ma już na swoim karku 69 lat, a w tym roku kończy 70. Oznacza to, że już od 5 lat kwalifikuje się do emerytury. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaczyński: zdrowie nie dopisuje prezesowi

Przypomnijmy, że jeszcze 10 grudnia media donosiły o operacji Jarosława Kaczyńskiego. Przewodniczący formacji Prawa i Sprawiedliwości miał takową przejść w styczniu. Jak bowiem ujawnił rozmówca z PiS, "choć prezes czuje się dobrze, operacja jest nieunikniona". - I raczej nie da się jej uniknąć. Stan na kilka tygodni temu był taki, że dojdzie do niej po Nowym Roku - mówił informator Wirtualnej Polski. O operacji nic nie słychać, więc można sądzić, że Jarosław Kaczyński jeszcze jej nie przebył. Możliwe jest także, że ta odbyła się po cichu, jednak to skutkować będzie zapewne kolejnym zniknięciem prezesa PiS na dłuższy czas. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył
  2. Rozrywające serce przemówienie Michała Szpaka. Każdy powinien go wysłuchać
  3. Pogrzeb Agnieszki Dymeckiej. Tak pożegnano uwielbianą dziennikarkę TVP
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News