Ile kosztował Krzysztof Piątek? Milan zapłacił za niego grosze

Ile kosztował Krzysztof Piątek? Milan zapłacił za niego grosze Źródło: instagram/pjona_9/

Ile kosztował Krzysztof Piątek? Okazuje się, że piłkarz jest w tyle za swoim kolegami po fachu. Milan nie zapłaci piłkarzowi zbyt dużo. Na szczęście kwota może wzrastać wraz z jego rozwijającą się karierą.

Choć w porównaniu z zarobkami innych piłkarzy, Krzysztof Piątek zarabia bardzo mało, dla zwykłego człowieka ta kwota i tak może robić wrażenie. Piłkarz może liczyć, że jego zarobki wzrosną, w momencie dy jego kariera zacznie się coraz bardziej rozwijać. Jednak jaką kwotą musi na chwilę obecną się zadowolić? 

Piątek podpisał kontrakt z AC Milan 

Ile kosztował Krzysztof Piątek? To pytanie zadają sobie wszyscy fani piłki nożnej od momentu, gdy media obiegła informacja, że podpisał on kontrakt z nowym klubem. 

Wraz z początkiem 2019 roku 23-letni Piątek wreszcie ustalił warunki swojej umowy z AC Milan. Pomyślnie przeszedł testy medyczne, które umożliwiły mu podpisanie kontraktu. Od tamtej chwili piłkarz jest związany z klubem nie tylko do końca sezonu, który właśnie trwa, ale również przez cztery kolejne. Zatem nic w tym dziwnego, że wielkim zainteresowaniem stały się kwoty, jakie padły w umowie z Milanem. Okazuje się, że jest to znacznie mniej od tej, na którą napastnik mógł liczyć w Mediolanie.  

Ile kosztował Krzysztof Piątek? 

Piłkarz ani tym bardziej sam klub nie zdradzają kwestii zarobków. Jednak na przecieki w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. AC Milan postanowił zapłacić za Piątka zaledwie około 2 milionów euro. Jest to więcej niż jego poprzednia pensja, jednak wciąż znacznie mniej od tego ile zarabiają jego koledzy po fachu. 

Na szczęście piłkarz nie musi martwić się, że teraźniejsza kwota, pozostanie taka już do końca. Wraz ze wzrastającą karierą Piątka będzie mógł liczyć się on z podwyżkami. Zatem jego dochody mogą wzrosnąć. Na chwilę obecną na konto Krzysztofa Piątka, miesięcznie będzie wpływało około 150 tysięcy euro. 

 Źródło: GOL24

 

Następny artykuł