Ile dzieci ma Łukasz Piszczek? Prywatne życie piłkarza

Ile dzieci ma Łukasz Piszczek? Prywatne życie piłkarza Źródło: www.facebook.com/OfficialLukaszPiszczek

Ile dzieci ma Łukasz Piszczek? Czy wielokrotny reprezentant Polski oraz gwiazdor Borussi Dortmund jest tylko świetnym piłkarzem, czy także rewelacyjnym ojcem?

Ile dzieci ma Łukasz Piszczek? W dzisiejszych czasach świat sportu nie ogranicza się jedynie do tego, co na boisku, hali, skoczni czy bieżni. W erze zdominowanej przez cyfryzację, a co za nią idzie - popularność mediów społecznościowych - sportowcy stali się nie tylko reprezentantami krajów w danych dyscyplinach, ale przede wszystkim osobami popularnymi.

Fani na całym świecie wspierając swoich idoli w wynikach bardzo często zagłębiają się także w ich życie prywatne, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat swoich ulubieńców. Nie inaczej jest z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy Łukaszem Piszczkiem. Obok Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego to właśnie życiem prywatnym zawodnika klubu z Zagłębia Ruhry interesuje się najwięcej fanów.

Czy Łukasz Piszczek ma dzieci? Spełnia się w roli ojca równie świetnie, jak w piłkarskiej?

Urodzony w Czechowicach-Dziedzicach wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej oprócz sukcesów zawodowych może pochwalić się również znakomitym życiem prywatnym. W przeciwieństwie do jego wielu "kolegów po fachu", którzy często nie potrafią odnaleźć kochającej połówki wplątując się przez to w nieprzyjemne dla ich wizerunku medialne afery, polski obrońca jest przykładnym mężem i ojcem.

W Maju tego roku minie 10 lat od kiedy sportowiec przysiągł przed Bogiem miłość i wierność swojej żonie - Ewie Piszczek. Pomimo wyrafinowanego trybu życia prowadzonego przez piłkarza związanego z treningami, zgrupowaniami oraz przemieszczania się po całej Europie, reprezentant Polski znajduje czas na to, aby być przykładnym i kochającym mężem. Od kilku lat wraz ze swoją piękną żoną spełniają się jako szczęśliwi rodzice dwóch córek, Sary i Nel. Od niedawna rodzina powiększyła się o kolejnego członka.

Ile dzieci ma Łukasz Piszczek? Czy oprócz dwóch uroczych córeczek piłkarz doczekał się w końcu męskiego potomka?

Dokładnie dzisiaj, 11 kwietnia 2019 roku mija rok od narodzin trzeciego dziecka Łukasza i Ewy Piszczków. Jeden ze słynnych orłów kadry Adama Nawałki doczekał się w końcu męskiego potomka. Patryk Piszczek, bo tak nazywa się synek piłkarza, kończy dzisiaj swój pierwszy roczek w życiu. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zarówno dla młodocianego, jak i dla całej rodziny, a tacie życzymy po cichu, aby Patryk był w przyszłości równie wielkim sportowcem, jak jego ojciec.

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł