Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Mimo wieku wciąż jest najlepszy

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Mimo wieku wciąż jest najlepszy Źródło: Instagram - Cristiano Ronaldo

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Należy do grona najlepszych piłkarzy na świecie. Jego kariera trwa już na prawdę długo, a wielu z pewnością zastanawia się, ile jeszcze potrwa świetna passa i forma CR7. Mimo wieku jest ciągle na topie.

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Wciąż należy do najlepszych graczy na świecie, a jego kariera bezustannie prężnie się rozwija. Jest niezwykle utalentowany i ciężko pracuje na swój sukces, jednak nie spoczywa na laurach i utrzymuje swoją pozycję na szczycie. Ma już jednak swoje lata, a po przejściu do Juventusu, wielu zwiastowało mu rychły koniec kariery. Czy rzeczywiście jest w tym ziarno prawdy?

Cristiano Ronaldo - wiek

Portugalczyk od wielu lat jest aktywny zawodowo, a piłkę nożną zaczął trenować w wieku 8 lat. Swoje pierwsze poważne mecze zaczął rozgrywać w stołecznym klubie Portugalii, a od momentu transferu do Manchester United stał się gwiazdą światowego formatu. Dalej jego kariera potoczyła się błyskawicznie i dziś Cristiano jest jednym z najlepszych sportowców na całym globie. Jest obecny w futbolu tak długo, że wielu nie wyobraża sobie jego braku w rozgrywkach. A ile Cristiano Ronaldo ma lat?

Ile Cristiano Ronaldo ma lat? Jeszcze długo pogra!

Okazuje się, że jak na piłkarza, wcale nie jest już taki młody. W tym sporcie cenione są zwłaszcza młode, pełne energii osobowości. Poszukiwacze talentów jeżdżą po stadionach na całym świecie w poszukiwaniu świeżych nazwisk. Poważną karierę wielu rozpoczyna już w wieku 16 lat, jest to jednak bardzo złudny i wymagający świat. Wielu sądzi, że wystarczy tylko talent i nic więcej, jednak prawdziwy klucz tkwi w ciężkiej pracy i determinacji. Na nic się zda potencjał, jeśli młody piłkarz nie będzie wiedział, jak go właściwie wykorzystać. 

W pewnym sensie piłkarze tacy, jak Ronaldo, mają w tej kwestii przewagę. Są doświadczeni, pewni swoich umiejętności i potrafiący to wszystko w prawidłowy sposób wykorzystać. W lutym tego roku CR7 skończył 34 lata i pomimo tego jest ciągle na topie. Lata ciężkiej pracy się opłaciły i dzięki temu jest najlepszy. 

źródło: Wikipedia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News