Ile Agnieszka Chylińska ma dzieci? Jest szczęśliwą mamusią

Ile Agnieszka Chylińska ma dzieci? Jest szczęśliwą mamusią Źródło: instagram.com/agnieszka.chylinska/

Ile Agnieszka Chylińska ma dzieci? Jest szczęśliwą mamą, choć rzadko dzieli się ze swoimi fanami informacjami na temat życia prywatnego. Po ostatniej płycie wszyscy mówili o kryzysie w jej małżeństwie, nic natomiast nie zwiastuje rozstania.

Ile Agnieszka Chylińska ma dzieci? Razem z mężem tworzą szczęśliwą rodzinę, choć piosenkarka nie ukrywa, że nie zawsze jest kolorowo, a rola matki jest najtrudniejsza w jej życiu. 

 - Mi macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło - wiem, że to mocne określenia. Z jednej strony mocno się zaangażowałam, chciałam coś zrobić dla dzieci, ale z drugiej poczułam, że tracę coś jako kobieta. Łatwowierna dziewczynka zderzyła się z dorosłością -zdradzała Agnieszka Chylińska.

Niegdyś jedna z bardziej kontrowersyjnych artystek na polskiej scenie muzycznej, dziś przykładna mama i kochająca żona, nieco spokorniała i nie chce już wszystkich szokować.

Ile Agnieszka Chylińska ma dzieci? Historia jej związku jest niesamowita, choć rzadko o tym mówi

Niewiele osób wie, ale Agnieszka Chylińska była dwukrotnie żonata, jej pierwszym mężem był Krzysztof Krysiak. Obecnym mężem artystki jest Marek, który nie jest osobą publiczną, więc nigdy nie pojawia się u boku partnerki na imprezach medialnych.

Para ma trójkę dzieci: Ryszarda, który urodził się w maju 2006 roku, Esterę - urodzoną w 2010 roku i Krystynę - 2013 r. Artystka nigdy nie ukrywała, że macierzyństwo było dla niej wielkim wyzwaniem i ciężko jej było odnaleźć się w nowej sytuacji. Sama przyznaje, że z biegiem lat wcale nie jest łatwiej, a przed rodzicami stają nowe wyzwania.

Choć piosenkarka nie dzieli się życiem prywatnym z dziennikarzami, to chętnie opisuje je w swoich utworach. Więcej szczegółów dotyczących prywatności zdradziła również w talk-show Kuby Wojewódzkiego, z którym przyjaźni się od czasów "Mam talent".

 - Moje dzieci… To jest niezwykłe… Ja jak z nimi rozmawiam, to mam wrażenie, że rozmawiam z jakimiś trzydziestoletnimi osobami - zdradzała nieco szczegółów w rozmowie z showmanem. 

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ile Marcin Prokop ma wzrostu? Jest wręcz olbrzymi
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu