Ikona TVP zwolniona z dnia na dzień! Szokujące, co zrobiła tuż po tym
Marcin Owczarek - 16 Grudnia 2018

Ikona TVP zwolniona z dnia na dzień! Szokujące, co zrobiła tuż po tym

TVP to stacja, która od czasu do czasu wypuszcza jakiś hit. Przez lata była prekursorem, jeżeli chodzi o programy i promowanie przyszłych gwiazd telewizji. Jedna z ikon stacji została zwolniona z dnia na dzień. To szokujące, co zrobiła tuż po tym.

TVP w swojej długiej już działalności pokonało wiele wyzwań, jakie stawiały im ówczesne standardy. Jako pierwsza stacja w Polsce musiała przyciągać widzów do siebie na wszelkie sposoby. Prócz seriali, jakie mogliśmy tam zobaczyć, to teleturnieje zaskarbiły sobie największą sympatię. Ważne były również postacie, które występowały na naszych ekranach. Musiały być charyzmatyczne, mieć w sobie to coś, by widzowie momentalnie uśmiechali się na jej widok. I taka była jedna z nich, która prowadziła jeden z najlepszych teleturniejów w Polsce, a mowa o Stanisławie Ryster. Panią Stanisławę kojarzy na pewno każdy. Od lat pracowała w Telewizji Polskiej. Już wcześniej prowadziła programy dla młodzieży oraz teleturnieje, ale to ten jeden sprawił, że zapisała się na kartach historii. "Wielka gra" była hitem lat 90 ubiegłego wieku, ale zniknęła nagle z ekranów. Dlaczego tak się stało?

TVP - Ryster nie wróciła do stacji

Program był bardzo przyjazny. Zanim na ekrany zawitało "Jeden z dziesięciu" była to jedna z produkcji, która cieszyła się największą popularnością w Polsce. Pytania były trudne, a rozgrywka zacięta, ale w końcu kiedyś musiał nastąpić koniec. Stało się tak, ponieważ oglądalność zaczęła drastycznie spadać. Mało kto chciał oglądać program, w którym można usłyszeć mądre rzeczy. Oczywiście całość zawdzięczamy pani Stanisławie Ryster, to ona była ikoną tego programu oraz TVP. Aż do 2006 roku była jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze stacją. O swoim zwolnieniu dowiedziała się z tabloidu. Ale jej to było nawet na rękę. Być może to szokujące, ale gwiazda nie szukała później rozgłosu i zajęła się sobą. Jak później mówiła, mogła w końcu spełniać swoje marzenia:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ- Spełniam swoje zachcianki. Lubię wyjeżdżać za granicę. A jak już wyjadę, to nigdy nie myślę, że szkoda wejść do lepszej restauracji - mówiła pani Stanisława. Były nawet plotki, że ma powrócić do TVP. Co więcej, stacja miałaby przywrócić jej program. O tym pomyśle gwiazda wypowiada się tak: - Powiedzieli mi, że „mieliby ochotę’ na wznowienie Wielkiej Gry, ale były to rozmowy bardzo ogólne. Sęk w tym, że ja nie mam na to ochoty. Kiedy zdejmowano program z anteny, mówiono, że nie ma oglądalności. Że wiedza jest nudna i nikogo nie obchodzi. Za chwilę znowu będzie to samo. Albo gorzej. Teraz w telewizji wszystko musi latać, biegać. Im bardziej rozprasza się widza, tym lepiej… Nie, ja w tym paluszków maczać nie zamierzam - z dumą stwierdza pani Stanisława.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielka gwiazda TVN zmieniła się nie do poznania. Przebiła nawet Chylińską
  2. Książę Harry ma poważny problem. Meghan Markle nie będzie szczęśliwa
  3. Justyna Żyła ma nadzieję. Niesamowicie smutne
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News