Ikona lewicy OŚMIESZONA przez Tomasza Lisa

Ikona lewicy OŚMIESZONA przez Tomasza Lisa Źródło: Fot. Flickr (keiyac) - YouTube/Lustro

Tomasz Lis bardzo często zgryźliwie punktuje wielu polskich polityków. Tym razem ośmieszył on przedstawiciela lewicy, który wszedł z nim w ironiczną wymianę zdań na Twitterze. Posty te zdecydowanie podzieliły opinię publiczną, wywołując całkowicie skrajne emocje.

Osobliwa kłótnia między Tomaszem Lisem i Adrianem Zandbergiem zadziwiła zwolenników zarówno dziennikarza, jak i polityka. Doszło do niej na jednym z popularnych portali społecznościowych, dlatego też zapoznać się z nią mógł każdy chętny internauta.

Zandberg ośmieszony

- Pani z Partii Razem w TVN24 proponuje cykloterroryzm. Jak chce jeździć, to niech jeździ. Ja czasem też lubię rower. Ale muszę samochodem - napisał na Twitterze Lis, czym sprowokował odpowiedź członka wspomnianego ugrupowania. - Polecam komunikację publiczną, panie redaktorze. Porusza się nią większość mieszkańców stolicy. Pana zdaniem uprawiają „autobusoterroryzm”? - odpisał dziennikarzowi Zandberg. - Panie przewodniczący, to oznaczałoby dwie godziny w jedną stronę. Nie każdy porusza się od kawiarni do kawiarni - stwierdził na to Lis, czym, zdaniem internautów, bezlitośnie ośmieszył członka Razem. Fot. Twitter Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News