Tomasz Lis bardzo często zgryźliwie punktuje wielu polskich polityków. Tym razem ośmieszył on przedstawiciela lewicy, który wszedł z nim w ironiczną wymianę zdań na Twitterze. Posty te zdecydowanie podzieliły opinię publiczną, wywołując całkowicie skrajne emocje.

Osobliwa kłótnia między Tomaszem Lisem i Adrianem Zandbergiem zadziwiła zwolenników zarówno dziennikarza, jak i polityka. Doszło do niej na jednym z popularnych portali społecznościowych, dlatego też zapoznać się z nią mógł każdy chętny internauta.

Zandberg ośmieszony

– Pani z Partii Razem w TVN24 proponuje cykloterroryzm. Jak chce jeździć, to niech jeździ. Ja czasem też lubię rower. Ale muszę samochodem – napisał na Twitterze Lis, czym sprowokował odpowiedź członka wspomnianego ugrupowania.

– Polecam komunikację publiczną, panie redaktorze. Porusza się nią większość mieszkańców stolicy. Pana zdaniem uprawiają „autobusoterroryzm”? – odpisał dziennikarzowi Zandberg.

– Panie przewodniczący, to oznaczałoby dwie godziny w jedną stronę. Nie każdy porusza się od kawiarni do kawiarni – stwierdził na to Lis, czym, zdaniem internautów, bezlitośnie ośmieszył członka Razem.

Fot. Twitter

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu


Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]

...

Zobacz również