To będzie hit tych Świąt! IKEA zniszczyła konkurencję

To będzie hit tych Świąt! IKEA zniszczyła konkurencję

IKEA już nie raz zaskakiwała swoich klientów. Szwedzki sklep z meblami nie raz nie dwa zaskakiwał swoimi cenami wyposażenia domowego, a także nowatorskimi przedmiotami, jakie można było nabyć w placówkach. Teraz sieć ma szansę, aby zawładnąć sercami Polskiej klienteli poprzez... spot świąteczny.

IKEA jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych sklepów z wyposażeniem domowym Polsce. Co roku klienci w naszym kraju zostawiają wiele milionów złotych. Sklep nigdy nie zawodzi konsumentów, oferując im całą masę świetnych produktów. Ostatnio, nakręcili także piękny świąteczny spot reklamowy, który już na zawsze zapadnie w pamięć polskich widzów.

IKEA zaskakuje pięknym spotem

Reklama zaczyna się od przedstawienia głównego bohatera spotu, który jest mały chłopczyk. Znudzone dziecko wyczekuje stanowczo pierwszej gwiazdki i prezentów. Wtem patrzy się w szklankę i przenosi się do świata wyobraźni, widząc, jak magicznie i majestatycznie prezentują się członkowie jego rodziny. Wyobrażenia zakłóca dziadek chłopca, który pragnie wznieść toast. Spot sugeruje nam, że IKEA dzięki swoim produktom potrafi przenieść nas w bardzo odległy i piękny świat wyobraźni. Reklamówka ta jest jedną z pierwszych, jakie pojawiły się w okresie przedświątecznych i już teraz jest bardzo często wyświetlana na YouTubie, gdzie od czasu publikacji osiągnęła 376 078 unikalnych wyświetleń.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reklamy świąteczne pobudzają Polaków

Marketing związany z obchodami świąt Bożego Narodzenia jest dla Polaków bardzo istotny. Rodzimi konsumenci uwielbiają utożsamiać okres świąteczny z topowymi markami. Wielką i niezmienną popularnością w naszym kraju od lat cieszy się reklamówka Coca - Coli z charakterystycznymi, czerwonymi tirami i piosenką "coraz bliżej święta". Z drugiej strony, Polacy uwielbiają klipy, które ich bardzo wzruszają. Rok temu wielką popularnością cieszył się materiał świąteczny Allegro. Przypomnijmy, że firma zajmująca się sprzedażą internetową w 2017 zaprezentowała reklamę, na której starszy mężczyzna z Polski uczył się angielskiego. Wszystko robił po to, żeby móc zobaczyć po raz pierwszy swoją wnuczkę, która mieszkała za granicą. Czy reklama Ikei będzie miała szanse, aby zdobyć jeszcze większą popularność niż te klipy? Przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy. Widać, że w reklamę zainwestowano wielkie pieniądze, więc sieć sklepów chciałaby, aby reklamówka stała się przekonująca dla potencjalnej klienteli, czy tak się stanie?
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  2. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  3. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł