Kupiła 4 zwykłe regały z Ikei. Zastosowanie, które dla nich znalazła, zaskoczyło wszystkich, genialny pomysł

Kupiła 4 zwykłe regały z Ikei. Zastosowanie, które dla nich znalazła, zaskoczyło wszystkich, genialny pomysł

Ikea to sklep, który często zadziwia swoich klientów pomysłowością. Produkty tej firmy są zwykle wielofunkcyjne, co w wyjątkowy sposób wykorzystała ta kobieta. Wpadła na innowacyjny pomysł zastosowania 4 zwykłych regałów z Ikei.

Ikea to sklep, który szczyci się swoją prostotą, a także faktem, że produkty, które można w nim kupić, są wielofunkcyjne. Ta kobieta wpadła na genialny pomysł wykorzystania tych dwóch elementów i stworzenia czegoś zupełnie nowego. To innowacyjne zastosowanie robi furorę w sieci. 

Ikea stworzona dla małych przestrzeni

Ikea pomaga osobom, których mieszkania nie mają wielkich metraży, uporządkować przestrzeń i sprawić, że pomieszczenia będą wydawać się obszerniejsze. Ta kobieta poszła o krok dalej i ulepszyła formułę zaproponowaną przez szwedzką firmę.

Przy wykorzystaniu 4 regałów ze sklepu w sprytny sposób zbudowała sypialnię. Wymagało to jedynie inteligentnego pomysłu i minimum umiejętności, jeżeli chodzi o wykonanie. Teraz wszyscy inspirują się jej projektem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Genialny patent 

Kobieta udała się do Ikei i wróciła z 2 regałami Kallax z 4 przegródkami, 2 regałami Kallax z 8 przegródkami, 6 deskami z liściastego drewna (135 cm) i materacem. Z tych materiałów postanowiła stworzyć królewską sypialnię. 

Pierwszym krokiem po dotarciu do domu naturalnie było złożenie mebli według instrukcji. To właśnie regały stały się ramą łóżka. Na nich należy umieścić deski w odstępach co 17 centymetrów. Później przymocować wiertłami do regałów. Wtedy na górze można już spokojnie kłaść materac. Dzięki temu z łatwością tworzy się wygodny kącik sypialniany, a jednocześnie nie traci się miejsca na przeznaczonego na przechowywanie rzeczy.

Łóżko w ten sposób odseparowane jest również od reszty pokoju dzięki temu, że znajduje się wyżej. Pod nim powstają natomiast wygodne półki na książki, ubrania czy inne gadżety. Skorzystał na tym również pies pomysłodawczyni, który zrobił sobie pod całą konstrukcją przytulne legowisko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie, jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata 
2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Jak widać wystarczy jedynie odrobina wyobraźni, żeby w sensowny sposób zagospodarować przestrzeń i żeby jeszcze lepiej wykorzystać materiały kupione w Ikei. Projektanci wnętrz szwedzkiego sklepu z pewnością również doceniają ten nowatorski projekt. To, co zrobiła ta kobieta idealnie odzwierciedla bowiem założenia firmy. Do maksimum wykorzystała możliwości tego pokoju i sprawiła, że będzie jej się przyjemniej w nim przebywało. 

Źródło: Webniusy

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14. emerytura nie dla każdego. TYSIĄCE emerytów odciętych od pieniędzy
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News