Kupiła obiad w Ikei. Jedząc go złapała się za twarz z bólu, teraz nie ma zębów

Kupiła obiad w Ikei. Jedząc go złapała się za twarz z bólu, teraz nie ma zębów Źródło: youtube.com/Vox

Ikea ma się z czego tłumaczyć. Jedna z klientek przebywająca w restauracji popularnej sieci w trakcie jedzenia poczuła przerażający ból na swojej twarzy. Gdy odłożyła talerz z jedzeniem, okazało się, że w jednym z klopsików czekała na nią wyjątkowo bolesna pułapka. Sieć wytłumaczyła się ze sprawy.

Ikea dla wielu to nie tylko sklep, w którym można kupić szwedzkie meble. Sieć cieszy się powodzeniem również dzięki punktom restauracyjnym, które są odwiedzane przez klientów po udanych zakupach. Jedna z mieszkanek Trójmiasta, która chciała zjeść w restauracji sieci, zamówiła wegetariańskie klopsiki, co okazało się błędem. Gdy wzięła kilka kęsów, straciła zęby.

Ikea zalicza wpadkę. Mieszkanka Trójmiasta straciła zęby

Opisywana sprawa miała miejsce w Gdańsku. Mieszkanka poszła do jednego z lokali sieci w Trójmieście i zamówiła talerz lubianych przez siebie wegetariańskich klopsików szwedzkich. Gdy wzięła je do ust, po kilku kęsach poczuła wielki ból i pęknięcie. Okazało się, że danie, które dostała kobieta, zawierało kawałki drewnianej deski. To ugryzienie skończyło się utratą dwóch zębów.

Kiedy kobieta zaniosła talerz pracownikom kuchni w restauracji, ci zabrali ją od niej i zaoferowali wymianę dania. Nikt nie wspomniał jednak o odszkodowaniu za straty i leczenie dentystyczne, które może pochłonąć nawet kilka tysięcy złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ikea tłumaczy się z klopsików

Stanowisko w sprawie nieszczęścia mieszkanki Trójmiasta zajęło przedstawicielstwo sieci, które obiecuje przeprowadzenie dochodzenia w sprawie incydentu.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

– Bezpieczeństwo żywności jest naszym najwyższym priorytetem. Pragniemy, by nasi klienci mieli pewność, że produkty IKEA są wysokiej jakości i bezpieczne dla zdrowia. Wszystkie sprawy dotyczące bezpieczeństwa żywności traktujemy bardzo poważnie i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby je wyjaśnić. Sprawa, której dotyczą pytania, została przekazana do firmy ubezpieczeniowej oraz działu prawnego w celu przeanalizowania i wyjaśnienia sytuacji. W związku z tym, do momentu zakończenia tych czynności, nie będziemy wypowiadać się w tej sprawie – mówi Andrzej Lewkowski reprezentujący sieć sklepów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News