Ikea pośpiesznie wycofuje produkt ze sprzedaży. Może zagrażać dzieciom

Ikea pośpiesznie wycofuje produkt ze sprzedaży. Może zagrażać dzieciom Źródło: youtube.com/ Abbyefied

Ikea zdecydowała się na wycofanie popularnego produktu ze swojej oferty. Artykuł skierowany dla najmłodszych może spowodować niebezpieczeństwo. Pracownicy szwedzkiego sklepu apelują o zwracanie produktu.

Ikea informuje o potencjalnym niebezpieczeństwie związanym z produktem, który jeszcze niedawno można było kupić w tym sklepie. Szwedzki gigant handlowy, który przez pewien czas sprzedawał śliniaki Matvra, opublikował informację o błędzie, który wystąpił w projekcie artykułu. Skutki zabawy tym przedmiotem mogą okazać się tragiczne dla najmłodszych. Możliwe jest zadławienie, a także uduszenie.

Ikea informuje o błędzie. Szkodliwe śliniaki

Sklep, który cieszy się nienaganną opinią wśród polskich konsumentów, ogłosił, że śliniaki Matvra mogą być niebezpieczne dla używających ich dzieci. Mowa o modelach w kolorze czerwonym i niebieskim, które zawierają dość pokaźną wadę konstrukcyjną.

- Zwróciliśmy uwagę na fakt, że istnieje ryzyko oderwania zatrzasku, jeżeli dziecko zbyt mocno za niego pociągnie - wyjaśniła, Emelie Knoester, Business Area Manager w szwedzkim oddziale Ikei.

Sklep zaapelował o natychmiastowe zaprzestanie kupowania artykułu, który jest obecnie wycofywany z filii sklepu na całym świecie.

- Prosimy, aby klienci zaprzestali ich używania i skontaktowali się z Ikea w celu zwrotu kosztów lub wymiany produktu - stwierdzono na stronie internetowej sklepu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwroty bez paragonu

Ze względu na duże niebezpieczeństwo zaistnienia niepożądanych i tragicznych konsekwencji używania śliniaka, sklep zarządził, aby wszystkie mogły być oddawane w sklepie bez dodatkowych kosztów.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

- Śliniak dziecięcy Matvra można oddać w najbliższym sklepie IKEA, gdzie zostanie dokonany pełen zwrot kosztów zakupu lub wymiana produku - mówią pracownicy Ikei.

Obaw nie muszą mieć za to rodzice, którzy zakupili modele w innych wariantach kolorystycznych. Są one wykonane z bardzo bezpiecznych i przeznaczonych dla dzieci materiałów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: TVN24Bis

 

Następny artykuł