Stan słynnego polskiego aktora się pogarsza. Nie może pracować

Stan słynnego polskiego aktora się pogarsza. Nie może pracować

Nie jest dobrze ze słynnym polskim aktorem. Jego stan zdrowia dramatycznie się pogarsza. Nie może pracować i chociaż wszyscy bardzo liczą na poprawę, najprawdopodobniej nigdy już nie wróci na scenę.

Ignacy Gogolewski jest prawdopodobnie ostatnim przedstawicielem starej polskiej szkoły aktorstwa. Ostatnio zniknął z obsady spektaklu "32 omdlenia", który wystawiany jest w warszawskim teatrze Polonia. Stan 87-letniego aktora dramatycznie się pogarsza.

Ignacy Gogolewski przerywa występy

W połowie lutego odwołano jeden ze spektakli, w którym grać miał aktor. Odwołanie uzasadniono złym stanem zdrowia właśnie Gogolewskiego. Okazało się, że powracają już wcześniej występujące problemy kardiologiczne. Początkowo nie spodziewano się, że przerwa w występach legendarnego aktora teatralnego będzie trwała tak długo. W końcu szefostwo teatru musiało zdecydować się na obsadzenie dublera. Dzięki temu kwietniowe spektakle "32 omdleń" będą mogły się odbyć. - Faktycznie, przedstawienia odbędą się, ale bez udziału pana Gogolewskiego. Jego bohatera zagra Jerzy Łapiński. Nie wiemy, czy będzie to zastępstwo na stałe, czy może sztuka całkowicie zniknie z afisza. Z tego, co wiemy, pan Ignacy jest w bardzo złej formie, chodzi o problemy z sercem, na jego powrót raczej nie ma szans - informuje teatr Polonia.

Aktor się nie poddaje

Nie wiadomo, czy zastępstwo młodszego, 78-letniego Łapińskiego będzie udanym eksperymentem. Na chwilę obecną teatr nie może jednak pozwolić sobie na inne rozwiązanie. Można jednak podejrzewać, że Ignacy Gogolewski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Aktor jest bardzo zawzięty. Problemy z sercem zaczęły się już 3 lata temu. Wówczas artysta przeszedł zabieg wszczepienia rozrusznika serca. Miał odpoczywać, bo tak polecili mu lekarze. Nie był skory słuchać ich zaleceń. - To ja wolę umrzeć w teatrze niż w szpitalu - stwierdził. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Nagłe, tragiczne informacje. Największa dama III RP nie żyje
  2. Znaleźli ją w rowie w bardzo złym stanie. Została pobita i porzucona jak zwykły kawałek śmiecia. Sprawca był pewny, że...
  3. Wiemy ile dostanie Tomasz Komenda. Rekordowe odszkodowanie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News