Iga Lis wplątała się w wojnę pomiędzy gwiazdami stacji TVN. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin oczywiście opowiedziała się po stronie swojej mamy, dolewając tylko oliwy do ognia.

Iga Lis właśnie dołączyła do wojennego obozu swojej matki, który prowadzi otwarty konflikt zbrojny w mediach społecznościowych. Cała batalia roznosi się o prawa zwierząt oraz o to, której celebrytce bardziej zależy na naszych futerkowych przyjaciołach.

Wszystko zaczęło się od wpisu Małgorzaty Rozenek, która zarzuciła Kindze Rusin, że wypromowała się na walce o prawa zwierząt. Oczywiście celebrytka bardzo szybko odpowiedziała na zarzuty, wywołując w Internecie prawdziwą wojnę.

Iga Lis broni swojej mamy

Następnie na froncie stanął sam Radosław Majdan, który postanowił bronić dobrego imienia swojej żony. Były piłkarz zarzucał we wpisie, że Rusin chodzi w futrach i nosi skórzane ubrania. Oczywiście dziennikarka nie pozostawała długo dłużna i w swoim tekście skrytykowała zarówno Majdana, jak i Rozenek.

Teraz do całej batalii dołączyła córka Kingi Rusin, a mianowicie Iga Lis, która jest bardzo dumna z postawy mamy oraz wspiera ją całym sercem.

– Mamo, jesteś przykładem dla nas wszystkich. Od lat poświęcasz każdy dzień na walkę z niesprawiedliwością i represją. Niektórzy próbują zrekompensować swój brak zaangażowania bezpodstawnym atakiem na osobę, które reprezentuje sobą wyższe wartości. Ale to przecież nie zmienia sedna Twojej działalności. Ja jestem z Ciebie bardzo dumna – pisze Iga Lis.

Do walki włączyły się również inne gwiazdy z naszego show biznesu, między innymi Magda Gessler, Olga Frycz i Joanna Krupa. Teraz piłka jest po stornie małżeństwa Majdanów. Zapewne nie będziemy musieli długo czekać na kolejny fragment tej zażartej batalii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piękne i wzruszające. Wojciechowska wita adoptowaną córkę na lotnisku
  2. Wstyd! Po koncercie Bajmu nie cichną głosy oburzenia
  3. Twarze Dzień Dobry TVN w poważnym konflikcie. Jest gorzej niż kiedykolwiek

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]

Kiedyś byli gwiazdami w Polsce. Dzisiaj są nie do poznania

loading...

Zobacz również