Iga Lis jest jednym z najgłośniejszych nazwisk nowego, młodego pokolenia gwiazd. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin mieszka na co dzień za granicą, gdzie studiuje. W wolnym czasie oddaje się zaś miłosnym uniesieniom w objęciach Taco Hemingwaya. 

Iga Lis pomimo bardzo młodego wieku zdążyła osiągnąć już bardzo wiele. Jej kariera modelki rozkręca się coraz lepiej i wszystko dąży dla niej w bardzo dobrym kierunku.

Pomimo sukcesów, którymi może się już pochwalić, nie zapomina ona o wadze edukacji. Prestiżowe studia w Wielkiej Brytanii są dla niej nie tylko wielką przygodą, ale też spełnieniem życiowych marzeń.

Iga Lis spełniła swoje marzenia

Iga Lis, biorąc pod uwagę swoją edukację, poszła w ślady starszej siostry i postanowiła studiować poza granicami naszego kraju. Pola obrała sobie kurs na Stany Zjednoczone, natomiast młodsza z córek Kingi Rusin postanowiła wyruszyć nieco bliżej. Od października studiuje historię na prywatnej uczelni w Londynie. Podczas natłoku obowiązków potrafi jednak znaleźć każdego dnia chwilę, na rozmowę z matką.

– Codziennie prawie rozmawiamy, jeżeli Iga ma czas, bo jest na takiej uczelni, gdzie naprawdę potwornie dużo pracy jest, ale ona o tym marzyła. Bardzo ciężko przez dwa lata właściwie dzień i noc pracowała, żeby się tam dostać

Studia w takim miejscu wiążą się również z konkretnymi kosztami. Rok nauki Igi Lis na londyńskiej uczelni to koszt około 45 tysięcy złotych. Kinga Rusin przyznała, że wiele osób myśli, iż można się „wkupić” w szeregi studentów danej placówki. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.

– Czytałam sobie jakieś opinie ludzi, którzy mówią, że na uczelnie w Londynie może się dostać każdy kto zapłaci. Nie. Można mieć worek pieniędzy i się nie dostać – dodała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia Cichopek przeżyła brutalne upokorzenie! Traumatyczne doświadczenia gwiazdy

Kinga Rusin przyznaje, że w młodości sama chciała wyjechać na zagraniczną uczelnie, ale ówczesna sytuacja polityczna jej na to nie pozwoliła. Teraz bardzo cieszy się z tego, że jej córki mają możliwość realizacji swoich pasji dokładnie tam, gdzie sobie tego życzą.

– Bardzo trzymałam za Igę kciuki, zawsze jej mówiłam, że dostanie się na taką uczelnie to jest połączenie nie tylko wiedzy i wyników, ale też szczęścia (…) Udało się, spełniła swoje marzenie – powiedziała prezenterka.

Oczywiście najważniejsze dla niej jest to, że Iga jest teraz szczęśliwa.

– Teraz rozkoszuje się tym. Mam wrażenie, że wszystko się jej podoba – skomentowała w wywiadzie dla Faktu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Szokujące doniesienia o ciąży Meghan Markle. Wszystkich wryło w ziemię 
  2. Zszokowała występem w TVN. Wielka tragedia, ukochany zginął na jej oczach 
  3. „Załamanie”. Aktorka grająca „Bożenkę” w Na dobre i na złe opowiada o koszmarze 
  4. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos

Żona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!