Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał

Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał

Iga Lis podobno zaniepokoiła ojca swoim związkiem z Taco Hemingwayem. Pewien z portali plotkarskich wykorzystał ten wątek i stworzył opowieść, w którą nawet sam ojciec Igi nie może uwierzyć. Tomasz Lis wpadł w szał. Opublikował w internecie wpis tak ostry, że... szybko go usunął!

Jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno na temat nowego związku młodszej córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Iga Lis niedawno skończyła 18 lat, a spotyka się z 27-letnim Filipem Szcześniakiem, czyli znanym muzykiem o pseudonimie artystycznym Taco Hemingway. Sami o związku starali się nie mówić zbyt dużo - początkowo nie pozwalali nawet uchwycić się paparazzi, przez co nie było pewności odnośnie ich związku. Teraz media są w stu procentach pewne, że Taco nie powstrzymuje się przed zdradzaniem intymnych, pikantnych sekretów ze swojego związku.

Iga Lis w związku z Taco. Tomasz Lis jest im przeciwny?

W swoim nowym albumie "Cafe Belga" Taco Hemingway ma zdradzać pikantne szczegóły z życia z Igą. Mówi między innymi o "miękkich piersiach, twardych narkotykach", szarpaniu za kolczyki i trzeszczeniu materaca. Media nie mają żadnej wątpliwości, że to opis erotycznego życia córki Tomasza Lisa. Sam ojciec jednak nie wypowiedział się na ten temat. Nie wiadomo, jak czuje się ze świadomością, że według mediów to jego córka opisywana jest w utworach Taco. Pewien portal postanowił jednak sam domyślić sobie koniec tej historii.

Tomasz Lis wściekły. Oskarża portal o podawanie nieprawdy

Portal Pomponik należy do grupy Interia.pl. To najprawdopodobniej o nim napisał Tomasz Lis w jednym z wpisów na Twitterze. Jego słowa były tak mocne, że szybko je usunął! - Właśnie zobaczyłem tekst o mojej młodszej córce, jej chłopaku i moim stosunku do niego i ich związku. To jednak intrygujące przeczytać tekst, w którym poza imionami i nazwiskami opisywanymi, kłamstwem jest dosłownie wszystko - napisał Tomasz Lis. Pomponik w swoim artykule nie tylko zasugerował, ale wprost stwierdził, że Tomasz nie chce by Iga spotykała się z Taco. Podobno ojciec niecierpliwie czeka na wyjazd Igi do Londynu na studia, by jej kontakt z chłopakiem się urwał. - Piątek 13 lipca był dla niego (Tomasza Lisa - przyp. red.) pechowy. Miał wrażenie, że współpracownicy unikają jego spojrzenia i szepcą po kątach. Dowiedział się, o co chodzi, gdy na znanym portalu plotkarskim zobaczył dogłębną analizę tekstów utworów chłopaka Igi. Na artykuł zareagowało aż 2000 czytelników! - pisze Pomponik. Portal zasugerował, że ojciec jest bezsilny, a Kinga Rusin, mimo początkowej akceptacji Filipa, teraz zaczyna być mu przeciwna. Sam Tomasz Lis absolutnie zaprzecza jednak czemukolwiek, co zostało napisane w artykule. Jego wpis z Twittera zniknął w przeciągu kilku chwil. Czyżby szykował się na mocniejszy atak w stronę portalu? A może uznał, że krytyka jest bezpodstawna? Wygląda to tak, jakby włożono mu w usta coś, czego nie powiedział, a takie działanie mediów może skończyć się nawet procesem sądowym. zrzut ekranu Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE: Co za wtopa! Doda wstawiła zdjęcie, ale coś jej umknęło Iga Lis fot. Instagram / Iga Lis Wszystko ws. rozstania Żyłów było kłamstwem?! Ujawniono prawdę Taco Hemingway fot. Instagram / album Cafe Belga Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska Iga Lis Taco Hemingway Iga Lis i Taco Hemingway Twój pies nieustannie piszczy? Jest na to sposób
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News