To będzie afera roku! Media: Gwiazdor opisał szczegóły seksu z Igą Lis

To będzie afera roku! Media: Gwiazdor opisał szczegóły seksu z Igą Lis Źródło: fot. Instagram

O córce Kingi Rusin w tak wulgarnym wydaniu jeszcze nie słyszeliśmy! Ciekawe, czy Iga Lis nie miała oporów przed tak szczegółowym opisem sytuacji intymnych na nowej płycie jej chłopaka? Taco Hemingway postanowił nagrać płytę, której główną osią jest, według mediów, związek z Igą. Nie oszczędził słuchaczom nawet tych najbardziej pikantnych szczegółów.

Nowa płyta Taco Hemingway'a robi furorę. Wypuszczona wczoraj  "Cafe Belga" opowiada o tym, jak bardzo gwiazdorowi doskwiera sława. Poza tym wspomina o związku z dziewczyną, według mediów, Igą Lis - o tym, jaką ostoją dla niego jest miłość, choć to między innymi przez nią znajduje się w ciągłym blasku fleszy. Pudelek.pl przeanalizował jednak dokładny tekst utworu. Jak podaje portal, Taco zdradza trochę za dużo. A 18-letnia Iga Lis nie jest tak grzeczna, jak mogłoby się wydawać.

Iga Lis z "nogami wokół Taco" oraz "skrzypiącym materacem". Co na to Kinga Rusin?

- Siedzisz na komodzie nogi wokół moich, ą w radiu znowu Soma gra (delicious soma) - śpiewa w nowym albumie Taco Hemingway. Jednak to dopiero początek pikantnych tekstów. Raper używa tak bezpośrednich zwrotów jak "miękkie piersi" czy "twarde narkotyki", mówi o szarpaniu dziewczyny za kolczyki oraz bardzo skrzypiącym materacu. W kolejnych utworach słychać nawet głos jego dziewczyny! W "Fiji" dziewczyna odbiera telefon i mówi "halo?". Taco opowiada o rzeczach, które według Pudelka bezpośrednio dotyczą Igi. Mówi o jej wyjeździe do Londynu na studia, czego się obawia. Nie brakuje także gorących wyznać miłości. - Teraz jest sezon polowania na lisy i nie przestaną póki czegoś nie dostaną, ten związek sprawił, że skaczą wysoko, teraz to powiem, upewnij się że nie mamroczę: jestem w niej zakochany. Proszę bardzo: włóżcie to do swojego artykułu - rapuje z przejęciem Taco. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojciechowska WŚCIEKŁA na Rozenek! Wygadała jej tajemnicę
  2. Rozenek wygadała się o ciąży przed kamerą?! "Chyba nie będziemy tego puszczać"
  3. Lewandowska jest w drugiej ciąży?! W mediach zaszumiało
  4. Ksiądz potwór głodzi psa? Uratujmy go!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News