Legendarna gwiazda Idola wraca na salony! Jest nie do poznania

Legendarna gwiazda Idola wraca na salony! Jest nie do poznania

"Idol" był dla niego przepustką do sławy. Za sprawą udziału w popularnym talent show zaczął nagrywać i regularnie koncertować. Chociaż nie wygrał pierwszej edycji - nie sposób go nie rozpoznać.

"Idol" był najpopularniejszym programem talent show. Za sprawą udziału w hitowym formacie, wiele polskich gwiazd mogło rozbłysnąć. Okazuje się, że większość z nich zniknęło na dobre po pięciu minutach sławy. Teraz na salony wrócił Szymon Wydra. Jak wygląda muzyk, w którym kiedyś kochały się miliony Polek?

Co się dzieje z Szymonem Wydrą? Uczestnik programu "Idol" zmienił się i powraca do show biznesu

W pierwszej edycji zajął trzecie miejsce. Mimo wszystko fani zapamiętali charakterystycznego muzyka. Przez wiele lat był obecny na listach przebojów, nagrał kilka płyt. Ślad po nim jednak zaginął. Mężczyzna pojawił się ostatnio na imprezie branżowej, a jego wielki powrót spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mediów. Dziś Szymon Wydra ma czterdzieści dwa lata i... wygląda nieco inaczej. Jego brodę pokrywają siwe włosy, ale wciąż zdaje się być zawadiackim rockmanem. Chociaż nagrał kilka płyt, ostatnio trudno znaleźć jego tytuły na listach przebojów. Być może powrót na salony zapowiada kolejną płytę. Urodził się w Radomiu, co zawsze podkreślał z dumą w wywiadach. Zanim został muzykiem, dorabiał jako serwisant mebli, sprzedawca w sklepie spożywczym, czy wykonując prace biurowe. Gdy pojawił się na przesłuchaniach do programu "Idol" natychmiast zwrócił uwagę jury. W finale zaśpiewał piosenkę z repertuaru Grzegorza Ciechowskiego, a jego wykonanie przeszło niemal do historii. Wydał dwie płyty, które się spotkały z ogromnym zainteresowaniem fanów muzyka. Wziął także udział w programie "Gwiezdny cyrk", w którym zajął piąte miejsce. Później słuch po nim zaginął.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Koncertuje rzadko, w mediach udziela się jeszcze rzadziej. Okazuje się, że jego wystąpienie na salonach zapowiedziało szereg spekulacji. Niektórzy mówią o nowej płycie, inni o medialnej karierze, którą chciałby rozpocząć. Nie wiadomo jednak, czy się one potwierdzą. "Idol" był dla niego przepustką do sławy, jednak Szymon Wydra postanowił pójść swoją drogą. Idol źródło: plotek.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu publicznie zaatakowała Magdę Gessler! Tak OSTRO jeszcze nie było
  2. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  3. Tragedia uwielbianej aktorki M jak Miłość. Syn umierał jej na rękach
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci odkryli prawdę, złapali się za głowy
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News