Widzowie "Pytania na śniadanie" już nie zobaczą ulubionej prowadzącej. Wielka zmiana

Widzowie "Pytania na śniadanie" już nie zobaczą ulubionej prowadzącej. Wielka zmiana Źródło: screenshot/TVP

Ida Nowakowska jest jedną z ulubionych prowadzących Pytanie na śniadanie. Widzowie będą musieli się z nią pożegnać, bo gwiazda odchodzi. Szykuje się ogromna zmiana nie tylko w programie, ale także w życiu gwiazdy.

Ida Nowakowska jest wskazywana przez widzów jako ulubiona prowadząca porannego programu TVP2 Pytanie na śniadanie. Nic więc dziwnego, że fani gwiazdy i wielbiciele programu są przerażeni decyzją, że już nie zobaczą tancerki na ekranach telewizorów. Pojawiła się informacja, że nie pozostanie dłużej prowadzącą tego programu. W jej życiu prywatnym i zawodowym szykują się diametralne zmieniany. 

Ulubienica widzów TVP

Swoją przygodę z telewizją zaczęła w stacji TVN w programie You can dance. Po jej zakończeniu postanowiła rozwijać swoją karierę w konkurencyjnej stacji, TVP. Przez lata stacja obsadzała ją jako prowadzącą w licznych programach rozrywkowych, takich jak Dance, Dance, Dance czy Bake Off Junior. Przez jakiś czas była też jedną z prowadzących The Voice. Jednak w tym roku decyzją władz Telewizji Polskiej została prowadzącą porannego programu Pytanie na śniadanie, gdzie razem z Łukaszem Nowickim stworzyli ulubioną parę wszystkich widzów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ida Nowakowska żegna PnŚ

Niestety fani gwiazdy nie nacieszyli się jej długą obecnością w programie śniadaniowym. Ida Nowakowska opublikowała na swoim Instagramie obszerny post informujący, że odchodzi z programu i żegna się z całą ekipą.

- Łukasz Nowicki, dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą Pytania na Śniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt, unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę - napisała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Ida Nowakowska otrzymała propozycję poprowadzenia nowego programu TVP, które stawia na pamięć historyczną i szykuje nowy format o nazwie Szlak Nadziei, w którym uczestnicy przemierzą trasę, którą 80 lat temu pokonała Armia Andersa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@lukasz__nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka ✌🏽🇵🇱❤️ do zobaczenia za miesiąc! Będę tęsknić za całą ekipą @pytanienasniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt - unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki. Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom. Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy. #zBogiem Szlak Nadziei na TVP1 już na wiosnę. @badzmyrazem.tvp 🙏🏽🙌💛

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: instagram

Następny artykuł