Jaruzelska wchodzi do polityk i ujawniła do jakiej partii wstąpi. Wielu będzie w szoku

Jaruzelska wchodzi do polityk i ujawniła do jakiej partii wstąpi. Wielu będzie w szoku Źródło: fot. Facebook/Monika Jaruzelska

Monika Jaruzelska, córka znanego przez wszystkich komunistycznego generała Wojciecha Jaruzelskiego wchodzi do polityki. Zdecydowała się na ten krok niedawno, a my wiemy już, do jakiej partii wstąpi.

Monika Jaruzelska jest córką Wojciecha Jaruzelskiego, którego zna cała Polska jako "czerwonego generała". Teraz ona sama zdecydowała się wkroczyć na polityczną drogę, mimo iż jej nazwisko nie kojarzy się pozytywnie. - Zdecydowałam się wkroczyć na drogę politycznąmówi śmiało córka Jaruzelskiego na antenie Polsat News. Najwyraźniej już się nawet nie waha.

Jaruzelska wchodzi do polityki

Jest nawet partia, która chce, żeby Monika Jaruzelska była w jej szeregach. Mianowicie córka generała przyjęła propozycję Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jaruzelska powalczy teraz w wyborach samorządowych. Są teorie, że decyzja córki twórcy stanu wojennego prawdopodobnie łączy się z tzw. ustawą degradacyjną, dzięki której tacy ludzie jak Wojciech Jaruzelski stracili swoje stopnie oficerskie. Teraz wszyscy mają nadzieję, że córka nie pójdzie w ślady swojego ojca. Przypominamy, że to właśnie Wojciech Jaruzelski odpowiadał za antysemickie czystki w komunistycznym wojsku, a także był też agentem-informatorem Informacji Wojskowej, odpowiadającej za mordy na polskich patriotach. Najbardziej znany jest jednak z tego, że wprowadził stan wojenny.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kiszczakowa wyrzucona na bruk? Ostry komentarz wdowy
  2. Ogromna awaria w Warszawie. Służby robią co mogą
  3. Fani mogą dostać zawału. Beata Tyszkiewicz jest spokrewniona z…
Źródło: wpolityce.pl    
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News