Duży husky spotkał się ze zdezorientowanym kotem. Nagranie ich spotkania przyprawia internautów o łzy

Duży husky spotkał się ze zdezorientowanym kotem. Nagranie ich spotkania przyprawia internautów o łzy Źródło: twitter.com Melika

Husky i kot stanęli na przeciw siebie. Ciężko było przewidzieć, że po kilku sekundach wydarzy się coś takiego. Internauci nie mogą powstrzymać łez.

Ogromny husky, zdaniem niejednego, już na pierwszy rzut oka wydaje się groźnym psem. Niektórzy uważają nawet, że nie należy mu ufać. Choć właściciele zarzekają się, że w odpowiedni sposób wychowany pupil w żaden sposób nie stwarza zagrożenia dla innych, wiele osób nie daje się przekonać. Krótki filmik, który od pewnego czasu obiega media społecznościowe, nie pozostawia żadnych złudzeń kto tak naprawdę miał rację.  

Duży husky spotkał na swojej drodze zdezorientowanego kota. Nieprawdopodobne zdarzenia 

Krótkie nagranie, brylujące na Twitterze, którym podzieliła się Melika, przyprawia wszystkich o łzy. Widać na nim ogromnego psa rasy husky, na którego drodze stanął mały, zdezorientowany kotek. Kilkukrotnie większy osobnik zaczął po woli zbliżać się do coraz bardziej przestraszonego kocurka. Mały pupil z kolei zaczął niepewnie odsuwać się do tyłu, po czym wydarzyło się coś, czego nikt nie był w stanie przewidzieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kociak postanowił pokazać kto tak naprawdę rządzi w domu. Pewnym krokiem ruszył w stronę psa, a jego reakcja jest najbardziej zaskakująca. Husky przestraszył się mniejszego przyjaciela i jak najszybciej uciekł, by schować się w bezpiecznym miejscu. Kot nie dawał jednak za wygraną i gdy tylko psiak wynurzył się ze swojej kryjówki znów zaczynał go atakować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, na co naprawdę umarła 37-latka z Poznania. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości

2. Nie żyje mężczyzna, który przebywał w domowej kwarantannie. Tragiczne odkrycie

Nagranie okazało się hitem internetu, a użytkownicy mediów społecznościowych ze śmiechu nie potrafią powstrzymać łez. Niektórzy przyznali nawet, że filmik doskonale świadczy o tym, jakim tak naprawdę charakterem mogą odznaczać się psy. Jak widać, ich wielkość wcale o niczym nie świadczy, bowiem bać się mogą nawet o wiele mniejszych od siebie zwierzaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery
  2. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  3. Magda Gessler przekazała fanom smutną prawdę. Chodzi o koronawirusa, nie jest dobrze
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Zmarł kolejny Polak zarażony koronawirusem
  5. Postanowili wziąć ślub mimo koronawirusa. Niewiarygodne sceny w kościele, nagranie powala na kolana
  6. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News