Husky "zamawia" kawę z samochodu. Wideo ma już setki tysięcy wyświetleń, płaczemy ze śmiechu

Husky "zamawia" kawę z samochodu. Wideo ma już setki tysięcy wyświetleń, płaczemy ze śmiechu Źródło: screen TikTok Mohawk Valley Farm

Husky rozbawił internautów do łez, a nagranie z czworonogiem, który "zamawia" kawę w jednej z przydrożnych restauracji ma już setki tysięcy wyświetleń w sieci. Pewna kobieta zarejestrowała całą sytuację swoim telefonem komórkowym i umieściła w internecie.

Husky składa "zamówienie", a później wprost nie może się doczekać, kiedy jego właściciel odbierze swoją kawę. Reakcja zwierzaka rozbawiła do łez setki tysięcy internautów, kiedy obejrzeli nagranie z telefonu komórkowego, które pewna kobieta umieściła w sieci.

Husky czeka z właścicielem w kolejce, by złożyć zamówienie na kawę

Przezabawne nagranie trafiło do sieci, ciężko powstrzymać śmiech obserwując zachowanie pewnego psa rasy Husky. Sytuacja miała miejsce w stanie Oregon w Stanach Zjednoczonych. Pewna kobieta podjechała samochodem do jednej z przydrożnych restauracji obsługujących klientów z okienka. Kiedy ustawiła się w kolejce oczekując na zamówienie, zauważyła psa, którego zachowanie rozbawiło ją do łez. Kobieta od razu sięgnęła po telefon komórkowy i wszystko nagrała.

Na filmie widać, jak z okna samochodu, który stał przed autem kobiety, wystaje głowa potężnego psa rasy husky. Podekscytowany zwierzak wygląda tak, jakby nie mógł się już doczekać tego, kiedy pracownik restauracji przyjmie jego zamówienie. Kiedy w końcu przychodzi czas na zamówienie, pies cały czas wyje i popędza kasjera, nie dając mu w spokoju porozmawiać ze swoim opiekunem. Wygląda to tak, jakby w rzeczywistości to właśnie pies, a nie kierowca pojazdu, składał zamówienie.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Husky nie może się doczekać, kiedy pracownik lokalu poda mu napój. Reakcja zwierzaka jest komiczna

Kiedy w końcu pracownik lokalu wręcza właścicielowi czworonoga kawę, ten zaczyna piszczeć i wyciągać po nią swoje łapy, tak jakby on sam wcześniej ją zamówił. Zachowanie zwierzaka jest komiczne, ciężko powstrzymać uśmiech patrząc na jego reakcje, kiedy w okienku pojawia się upragniony napój.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest oficjalne stanowisko Szumowskiego ws. wyborów 2020. Polacy będą wściekli

2. Minister zdrowia wydał oświadczenie. Powiedział, kiedy może skończyć się epidemia

Nie od dzisiaj wiadomo, że wiele osób ma słabość do nagrań z zabawnymi zwierzakami. Niedawno pisaliśmy o wyjątkowo przyjacielskim psiaku, który w niezwykły sposób zdobywa nowych przyjaciół. Nic więc dziwnego, że to nagranie również szybko stało się hitem sieci, a internauci tak chętnie dzielą się z innymi tym przezabawnym filmem.

Zobacz video

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty, które szkodzą naszemu sercu. W ogromnym stopniu zwiększają ryzyko zawału
  2. Mało kto wie o potajemnej działalności Anny Lewandowskiej. Cała prawda wyszła na jaw
  3. Tysiące Polaków popełnia jeden błąd przy wyborze mięsa w markecie. Nie liczy się data ważności, ale zupełnie inny szczegół
  4. Wiadomo, kiedy Polacy będą bezpieczni. Szumowski podał wstępny termin
  5. Rok szkolny zostanie wydłużony? Jest oficjalne stanowisko ministra edukacji, uczniowie przecierają oczy ze zdumienia
  6. Uważaj kupując ogórki pakowane w folię. Niemal nikt nie zdaje sobie sprawy z niepokojącej rzeczy

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News