Zmarły pod koniec września twórca Playboya został we wspaniały sposób upamiętniony przez redakcję swojej gazety. Ludzie zajmujący się tworzeniem pisma postanowili pożegnać Hugh Hefnera w piękny sposób. Nie brak słów twierdzących, że okładka to prawdziwe arcydzieło.

To było pewne, że okładka kolejnego numeru po śmierci Hefnera nie może być zwykłym zdjęciem roznegliżowanej kobiety. Redakcja postanowiła umieścić na nim coś, co w piękny sposób odda hołd zmarłemu 27 września 91-letniemu twórcy kultowej pozycji na rynku czasopism.

Postanowiono na okładkę wkleić czarno-białe zdjęcie Hefnera. Widzimy na nim jego uśmiechniętą twarz z perspektywy lewego profilu. To jednak nie wszystko – warto wspomnieć, że od początku istnienia pisma, czyli od 64 lat, nigdy jeszcze okładki nie zdobiło zdjęcie, na którym widniałby mężczyzna samodzielnie. Panom zawsze towarzyszyły panie.

Ta okładka jest więc przełomowa w historii Playboya. Fotografię zdobiącą numer datowany na listopad-grudzień 2017 roku zrobił fotograf Larry Gordon. Zdjęcie przedstawia 39-letniego Hefnera w roku 1965, a więc sprzed ponad pół wieku.

źródło: facebook.com/Playboy

źródło: onet.pl

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"


Najlepsze rozbierane okładki polskich gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również