Hubert Urbański
Fot. YouTube/tvnpl
Wiadomości Pikio - 2 Listopada 2018

Wstrząsający koszmar Urbańskiego. Zmarł mu ojciec, żona go opuściła

Milionerzy odnieśli ogromny sukces, który przełożył się także na popularność prowadzącego program Huberta Urbańskiego. Chociaż na pozór w życiu prezentera wszystko układało się doskonale, w rzeczywistości codzienność wcale go nie oszczędzała. Po raz pierwszy zdecydował się więc bardzo szczerze o tym opowiedzieć.

Milionerzy przyciągali przed ekrany telewizorów miliony widzów, którzy wraz z uczestnikami starali się odpowiadać na kolejne, coraz trudniejsze pytania. Dziennikarzem, który prowadził nowe serie teleturnieju, był oczywiście Hubert Urbański, który mógł zawsze liczyć na duże uznanie i zaufanie wiernych fanów. Prezenter zdecydował się właśnie opowiedzieć im w niezwykle otwarty sposób o problemach, które dotknęły go jednak zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W wywiadzie dla Newsweeka gwiazdor ujawnił między innymi, w jaki sposób myśli o chwilowym braku pracy.

Prowadził show Milionerzy, dziś boryka się z problemami

- Tak naprawdę brak pracy wcale nie jest najważniejszy, wydarzyło się dużo innych rzeczy, które kompletnie zdemolowały moje życie. I nie tylko moje - stwierdził dziennikarz, po czym opowiedział szczerze o wstrząsających problemach rodzinnych, a przede wszystkim śmierci ukochanego ojca. - Mój tata miał raka prostaty, który został szybko zdiagnozowany, naświetlony i wyleczony. Potem okazało się, że rozwinął się u niego rak płuc. Nie dało się go operować, zjadał tatę z miesiąca na miesiąc. Do tego doszedł jeszcze rak jelita i choroba postępowała błyskawicznie. (...) Nie miałem kiedy przeżyć tej żałoby, bo niemal równolegle ze śmiercią ojca rozpadło się moje małżeństwo. Znowu przypomina mi się to przysłowie o nieszczęściach, co wszystkie naraz - opowiedział Hubert Urbański, tłumacząc także, jakie były jego zdaniem przyczyny rozwodu z Julią Chmielnik.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
UrbańskiNawet Urbański nie wytrzymał! Największe wpadki w programie MilionerzyCzytaj dalej

Dlaczego Hubert Urbański rozstał się z żoną?

- Tu nie ma wielkiej filozofii, wina leży zawsze po obu stronach. Po prostu w pewnym momencie nie byłem w stanie sprostać wszystkiemu. A dla mnie "sprostać wszystkiemu" zawsze znaczyło sprostać oczekiwaniom ludzi, którzy są ważni w moim życiu. Spełnić ich oczekiwania, które nie zawsze są w zgodzie z moimi potrzebami. I w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że już nie mogę tak dalej. Że teraz to ja potrzebuję większego wsparcia, zrozumienia. Nie dostałem tego. (...) Kilka tygodni po śmierci ojca usłyszałem od mojej żony, że mam sobie z tym wszystkim radzić sam. To był początek końca naszego małżeństwa - wyjawił szczerze gwiazdor.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak jest w związku! Media ujawniły tożsamość drugiej połówki?
  2. Pies leżał godzinami na poboczu, nikt nie reagował. Pomógł mu ktoś wyjątkowy
  3. Bardzo gorzkie słowa. Weronika Rosati przerwała milczenie ws. największej tragedi jej życia
  4. Znaki zodiaku, które są NIEMOŻLIWIE zazdrosne. Nie da się z nimi żyć
  5. Bohater „Rodziny zastępczej” zniknął z mediów. Nie uwierzycie co się z nim stało
ZAMIANA
.Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest wyjątkowo wzruszająceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News