Jurorka popularnego kulinarnego show TVN-u zdradziła, ile potrafi zjeść oraz jakim cudem jest taka chuda i piękna. Internauci nie mogą w to uwierzyć.

30-letnia Anna Starmach jest jednym z trzech jurorów „Masterchefa”. Ponadto jest autorką popularnego bloga aniastarmach.pl i książek kulinarnych.

ZOBACZ TAKŻE: Ale wpadka! Gessler ZDRADZIŁA kto wygra Masterchefa

Praca pani Aniu to ciągłe jedzenie. Jeżeli ktoś myśli, że to takie łatwe jest w błędzie. Jurorka zdradza w wywiadzie dla „SE.pl” , że musiała zjeść 28 kawałków tortu.

Nie było to może dziwne, gdyby nie fakt, że pani Ania ma świetną figurę. Jej sposobem na walkę z jedzeniem jest siłownia i bieganie. Sport jak widać bardzo pomaga zachować sylwetkę, przy jednoczesnym częstym jedzeniu smakołyków.

Pani Ania to kulinarna piękność TVN-u

Anna Starmach odbywała staże w renomowanych restauracjach we Francji i w Polsce.

W 2010 roku Anna Starmach wygrała konkurs organizowany przez śniadaniowy program „Dzień Dobry TVN”. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu. TVN postanowiła mieć kulinarną piękność u siebie.

W TVN Style Starmach prowadzi swój autorski program „Pyszne 25”. Program polega na tym, że przez 25 minut pani Ania gotuje potrawę o wartości 25 zł. Dzięki popularności programu Starmach napisała dwie książki: „Pyszne 25”, „Pyszne. nowa porcja przepisów” czy także „Pyszne na każdą okazję”.

Dodatkowo Starmach prowadzi program „Zdrowego dnia!” na antenie RMF Classic.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda MasterChef w areszcie. Widzowie nie potrafią w to …

W 2016 roku zdobyła Gwiazdkę Plejady w kategorii „Metamorfoza roku”.

Ostatnio najbardziej znana jest z bycia jurorką w szóstej edycji programu „MasterChef”. Polega on na szukaniu wśród amatorów bądź pasjonatów gotowania przyszłych kulinarnych mistrzów.

Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie [ZDJĘCIA]

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]

Źródło: se.pl

...

Zobacz również