Zaniepokojeni goście zgłosili, że z pokoju obok dochodzą dziwne dźwięki. Gdy pracownik zajrzał do środka niemal zemdlał
.
- 21 Listopada 2019

Zaniepokojeni goście zgłosili, że z pokoju obok dochodzą dziwne dźwięki. Gdy pracownik zajrzał do środka niemal zemdlał

Hotel stał się planem mrożących krew w żyłach scen. Ludzie, którzy zatrzymali się w nim na noc, myśleli, że czeka ich osiem godzin względnego spokoju, a trafili na piekło. To, co przeżyli pracownicy obsługi, też jest nie do pozazdroszczenia. Nagranie z zajścia jeży włosy na głowie.

Hotel, w którym zatrzymali się ci przejezdni, z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Historia miała miejsce już jakiś czas temu, ale wciąż jeży włos na głowie. Z pewnością wszyscy, którzy znajdowali się tamtego pamiętnego dnia w hotelu Wingate w Illinois, mają nadzieję, że to, co wtedy zobaczyli i usłyszeli, pozostało daleko za nimi. Nagrania z zajścia mogłyby przekonać nawet najbardziej zatwardziałych niedowiarków, że czasami granica między rzeczywistością a zaświatami jest cieńsza, niż mogłoby się wydawać.

Banan, zastosowaniaWłożyła skórkę po bananie do słoika z wodą, po 1 dniu zrobiła z niej użytek. Efekt jest powalający, już zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Hotel był miejscem nadnaturalnych wydarzeń?

Goście przyjechali, zostawili swoje bagaże w pokoju, zjedli obiad i udali się na spoczynek. W każdym innym miejscu byłby to koniec historii, ale dla nich dopiero wtedy się ona zaczęła. Zakwaterowani byli w pokoju 208, bliźniaczo podobnym do pomieszczeń, które znajdowały się po obu jego stronach. Łóżko, łazienka, komoda i lustro - dość standardowe wyposażenie średniej klasy hotelu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sennik, 8 snów8 snów ma fatalne znaczenie, lepiej ich nie ignorować. Dzięki nim podświadomość wysyła Ci pilne ostrzeżeniaCzytaj dalej

Niestandardowy natomiast był dźwięk, który usłyszeli, gdy próbowali zasnąć. Z pokoju położonego obok dobiegał ich przeciągły, bolesny krzyk. Zaalarmowani natychmiast poinformowali o tym obsługę. Byli przekonani, że lokatorowi pokoju obok musiała stać się krzywda, która wymagała natychmiastowej interwencji.

Przedstawiciel obsługi udał się na miejsce zdarzenia

Całe zajście widać na nagraniu z monitoringu. To mrożący krew w żyłach film. Widać na nim, jak mężczyzna oddelegowany do zajęcia się naruszeniem ciszy nocnej, próbuje zapukać do pokoju, z którego dobiegają niepokojące odgłosy. Kiedy nikt mu nie otwiera, wraca chwilę później z kluczem i latarką. Wchodzi do środka, zostawiając uchylone drzwi.

Dzisiaj grzeje:

1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Widać, jak operuje światłem w środku. Kamera pokazuje również wejście do łazienki, znajdujące się tuż obok głównych drzwi. Mężczyzna rozmawia przez komórkę z innym przedstawicielem obsługi hotelowej i opowiada mu, co znajduje w środku - zupełnie podarty dywan, odwrócone meble, włączony prysznic. W międzyczasie uważni mogą zaobserwować, jak przez otwarte drzwi pokoju powoli przemyka srebrzysty kształt przypominający ludzką sylwetkę. Potem bez słowa oddala się korytarzem, podczas gdy mężczyzna przerażony ucieka z pokoju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Hanna poszła do ginekologa. Po badaniu powiedział jej brutalne słowa, długo nie mogła dojść do siebie
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

JajkaPrzenigdy nie wyrzucaj skorupek po jajkach. Są tak cenne, że byłaby to ogromna strataCzytaj dalej

źródło: webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News