Hot16challenge Andrzeja Dudy
Facebook.com Andrzej Duda
Monika Majko - 14 Maja 2020

Duda wyjaśnia, co oznacza "Nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły". Znaczenie nie jest oczywiste

Hot16challenge z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy wywołało ogromne poruszenie wśród Polaków. Popularna akcja raperów ma na celu zebranie funduszy na walkę z pandemią koronawirusa. Internauci zapytali głowę państwa o znaczenie jego słów "Nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły". Odpowiedź jest zaskakująca.

Hot16challenge to akcja zapoczątkowana przez raperów, mająca na celu zebranie funduszy na walkę z pandemią koronawirusa w Polsce. Swoje wideo z rapem nagrał również Andrzej Duda. Internauci zapytali prezydenta o znaczenie słów "Nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły", odpowiedź polityka zaskoczyła wiele osób.

Hot16challenge z udziałem prezydenta poruszył wielu Polaków

Andrzej Duda w czwartkowe popołudnie 14 maja 2020 roku odpowiadał na pytania internautów w czasie transmisji na żywo, prowadzonej przez oficjalny profil prezydenta na Facebooku. Jeden z użytkowników platformy zapytał o znaczenie słów "Nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły", które prezydent zarapował w swoim nagraniu do akcji #Hot16challenge. Na odpowiedź głowy państwa czekało wiele osób.

Zdjęcie jest na pierwszy rzut oka niepozorne.Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwykłe zdjęcie. Mało kto potrafi zauważyć upiorny szczegół w tleCzytaj dalej

- Mówiąc wprost "nie pytają cię o imię", miałem na myśli wszystkich tych ludzi z personelu medycznego, lekarzy ratowników pielęgniarzy, którzy nie pytają nikogo o imię i niosą pomoc [...] To dla nich przede wszystkim, jako wyraz mojego szacunku i wsparcia, był ten utwór - wytłumaczył Andrzej Duda.

Andrzej Duda wyznał, że nagrał Hot16challenge w geście uznania dla pracowników służby zdrowia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiakuLepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułówCzytaj dalej

Później prezydent zdecydował się na prywatne wyznanie. Słowa, które wyrecytował w trakcie swojego nagrania, odnosiły się również do jego bliskich.

- Gdzieś w głębi duszy miałem też pewnie tutaj na myśli mojego kuzyna, który jako lekarz niósł ludziom pomoc i sam został zakażony koronawirusem. Mimo, że wcześniej było już zagrożenie, że jest chory i był na kwarantannie, to wrócił do szpitala odważnie i uważał, że takie jest jego powołanie i realizował to do końca. Zachorował, ale na szczęście wraca już do zdrowia - wyznał prezydent.

Dzisiaj grzeje:

1. W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony

2. Łukasz Szumowski zabrał głos. Powiedział, co z organizacją wesel i ślubów w tym roku

Odpowiedź prezydenta zaskoczyła wiele osób. Co do "ostrego cienia mgły" Andrzej Duda pozostawił wszystkim furtkę do własnej, dobrowolnej interpretacji.

- Każdy z państwa musi sobie sam odpowiedzieć w tym kontekście, co dla niego znaczy ten "ostry cień mgły". Po prostu - powiedział Andrzej Duda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy trzymali kckiuki za małego Kubusia. Niestety dotarły do nas najgorsze wieści
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje. Niestety, wśród ofiar jest 18-latka
  4. Niebywała pomyłka dużego banku w Polsce. Chodzi o wielkie pieniądze
  5. Gwiazda "DDTVN" wyjawiła zatrważającą diagnozę dla swojego dziecka. Smutne rokowania, mózg może nie wytrzymać
  6. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News