Horror: Żona wyrywała mu jelita. On wsadzał je z powrotem do swojego brzucha

Horror: Żona wyrywała mu jelita. On wsadzał je z powrotem do swojego brzucha Źródło: źródło: themodernman.com, pinimg.com

To koniec tego brytyjskiego małżeństwa. Po tak zaciętej i krwawej kłótni z pewnością Bilal Miah nie będzie chciał znów dzielić życia razem z Dalyą Saeed. Kobieta w bardzo niekonwencjonalny sposób postanowiła wyperswadować mężczyźnie swoją rację. Kobieta zdecydowanie przejawia skłonność do zachowań psychopatycznych.

Zaczęło się na pozór niewinnie - kłótnią o opiekę nad córeczką pary. Zacięta kłótnia przerodziła się jednak w... upojne cztery godziny. Tyle czasu spędzili bowiem w łóżku razem Bilal z Dalyą. Kiedy po wszystkim mężczyzna myślał, że to koniec kłótni i przez seks atmosfera zelżała, nadszedł niespodziewany atak.

 - W mgnieniu oka, nawet nie zdążyłem zobaczyć noża, dźgnęła mnie dwa razy w brzuch. Mogę się tylko domyślać, że miała nóż schowany albo pod łóżkiem, albo w kieszeni - relacjonuje Bilal.

Doszło do makabrycznej sytuacji. Mężczyźnie przez rozcięcie wypadły na wierzch wnętrzności. Kobieta w szaleńczym amoku zaczęła ciągnąć jego jelita, by uśmiercić męża. Udało jej się wyrwać jeden fragment, jednak resztę Bilal był w stanie włożyć z powrotem do brzucha.

 - Moje wnętrzności wypadły na wierzch, a ona je złapała i próbowała wyrwać! Zerwała jedno jelito i rzuciła na ziemię, ale mi się udało wsadzić resztę z powrotem do brzucha - opowiada mężczyzna.

Mężczyźnie udało się wybiec na ulicę, gdzie jednak psychopatka dopadła go. Biła go tasakiem do mięsa i drewnianym kijem. Z pomocą przyszli Bilalowi sąsiedzi. Ten niebawem trafił do szpitala, gdzie w ciągu 10 dni doszedł do siebie. Sprawa małżeństwa już trafiła przed sąd. Dalya w trakcie procesu oświadczyła, że jej atak był "próbą samoobrony po gwałcie, jakiego miał dopuścić się na niej mąż".

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News