Horror ws. Leppera wraca. Znane nazwisko zabójcy

Horror ws. Leppera wraca. Znane nazwisko zabójcy Źródło: Fot. Facebook.com/Print Screen

Według oficjalnych ustaleń prokuratury Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. Wielu Polaków jednak nie wierzy w taką wersję wydarzeń. Dziennikarze portalu Newsweb.pl dotarli do szokujących informacji, które potwierdzają, iż do śmierci śp. lidera Samoobrony przyczyniły się "osoby trzecie".

Lepper przez dużą część społeczeństwa uznawany był za jedynego polityka głoszącego prawdę. Zasłynął z ujawniania licznych afer, na temat których media milczały. W związku z powyższym, wielu dziennikarzy próbowało zszargać reputację lidera Samoobrony, by odebrać mu wiarygodność.

Andrzej Lepper otrzymywał pogróżki

Lepper otrzymywał groźby śmierci od początku, gdy wszedł do wielkiej polityki. Niepokorna natura, którą się cechował w końcu wpędziła go w kłopoty. Nie ukrywał bowiem prawdy i nie zamiatał pod dywan afer, na których tropy udało mu się wpaść. Polityk z mównicy sejmowej oskarżał o korupcje czołowych polityków sprawujących najważniejsze stanowiska w państwie. Przede wszystkim krytykował wyprzedaż polskiego majątku po zaniżonej wartości. Lepperowi nie podobał się także serwilizm w polityce międzynarodowej.

Naraził się władzy

Andrzej Lepper często wchodził w posiadanie poufnych dokumentów, czym bardzo się narażał. Wszystko wskazuje na to, iż polityk miał w zanadrzu dowody świadczące o przestępczej działalności prominentnych polskich polityków. Prawdopodobnie chciał je ujawnić, ale uprzedził go seryjny samobójca. Według bliskiego współpracownika Andrzeja Leppera, czyli Zbigniewa Stonogi, śp. lider Samoobrony na osiem godzin przed zgonem miał zjeść kolację ze swoim późniejszym oprawcą. Z panami miał ucztować także Roman Giertych.

Stonoga: Giertych zna nazwisko zabójcy

Stonoga uważa, że były lider LPR, a obecnie zwolennik opozycji zna nazwisko zabójcy Leppera. Z niewyjaśnionych jednak przyczyn Giertych nie chce zdradzić tożsamości tej osoby. Zabójca Andrzeja Leppera na 8 godzin przed jego zamordowaniem zjadł z nim kolacje. Świadkiem tego zdarzenia i uczestnikiem kolacji był mecenas Roman Giertych. Giertych opowiedział mi o tym w 2015 - zapytajcie go - stwierdził Zbigniew Stonoga na łamach swojego profilu na Facebooku. facebook.com/pg/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Macierewicz, Kaczyński i Terlecki WYLECĄ z Sejmu?! Ten projekt zniszczy PiS
  2. Szydło doprowadziła do furii Polaków! „Żaden premier nie ukradł tyle pieniędzy”
  3. Gwiazda show TVN w ogniu krytyki! To mogło zakończyć się tragedią

  

Następny artykuł