To do czego doszło w Toruniu, ze wszech miar bardziej przypomina scenariusz horroru, niż normalne życie. Obcięli jej palce i poderżnęli gardło, takimi bestiami okazali się być ludzie. 

W Toruniu doszło do okrutnej zbrodni. Trzy osoby znęcały się nad 39-letnią Tatianą W. W rezultacie jej ciało znaleziono zawinięte w dywan na strychu domu.

ZOBACZ TAKŻE: Dwie polskie wsie ogłosiły WOJNĘ! Mordują się, trwa krwawa bitwa

Obcięli jej palce i poderżnęli gardło…

Kobieta miała podcięte gardło i poobcinane gardło, a także rozległe rany na brzuchu. Zamordował ją jej współlokator oraz jego znajomi. Wszyscy byli agresywni, przestraszona kobieta kilka razy dzwoniła w tej sprawie na policję.

W nocy współlokator i jego znajomi urządzili sobie krwawą zabawę. Związali kobiecie ręce sznurem i zaczęli ją torturować. Rozcięli jej usta, rozerwali uszy, poderżnęli gardło. Jakby tego było mało chcąc ukraść jej pierścionki obcięli Tatianie palce.

ZOBACZ TAKŻE: Wdowa po Smoleńsku roztrzęsiona, błaga o pomoc. Właśnie niemal doszło do MORDERSTWA

Krwawa masakra

Początkowo wydawać by się mogło, że morderstwo miało charakter rabunkowy. Niestety, prawda jest znacznie bardziej okrutna. Mordercy zwyczajnie świetnie bawili się znęcając się nad ofiarą.

Kobieta mieszkała jeszcze ze swoim niepełnosprawnym kuzynem, któremu cudem udało się uciec z miejsca masakry. Sprawców krwawego mordu schwytano.

ZOBACZ TAKŻE: Co za koszmar! Znana dziennikarka brutalnie zamordowana

Współlokator i dwójka jego znajomych odpowiedzą przed sądem za krwawy mord na 39-letniej Tatianie. Wszystkim grozi za nie dożywocie.

Źródło: se.pl

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


Nie uwierzysz, za co w tych krajach grozi kara śmierci! [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również