Horror w samolocie! Na pokładzie gwiazdy Polsatu
Wiadomości Pikio - 4 Lipca 2018

Horror w samolocie! Na pokładzie gwiazdy Polsatu

Gwiazdy telewizji Polsat przeżyły prawdziwy horror. Rafał Maserak oraz Anna Dereszowska byli na pokładzie samolotu, który kilka chwil po starcie musiał awaryjnie lądować. Co tam się wydarzyło?!

Maserak znany jest widzom przede wszystkim z programu "Taniec z gwiazdami". W ostatnim czasie możemy go oglądać także w reklamach. Dereszowska to za to znana aktorka, która przyjęła wyzwanie producentów związanych ze stacją Polsat i wystąpiła w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Celebryci telewizji Polsat w niebezpieczeństwie

Gwiazdy wybrały się jednym samolotem linii LOT z Warszawy do Szczecina. Niestety nie mogły dolecieć tam bezpośrednio. Przeżyły za to chwile prawdziwej paniki. Jak się bowiem okazało, tuż po starcie maszyna musiała awaryjnie lądować. Odkryto bowiem, iż ma problemy z klapami podwozia, które zaniepokoiły załogę.

Co właściwie stało się w samolocie?

- Klapy goleni podwozia nie do końca się domknęły, dlatego załoga zdecydowała o zawróceniu samolotu na lotnisko i zbadaniu sprawy. Załoga nie widzi tego elementu z kokpitu, stąd taka decyzja. Wolimy chuchać na zimne i mieć pewność bezpieczeństwa pasażerów - stwierdził w rozmowie z mediami rzecznik LOT, Adrian Kubicki. Ostatecznie gwiazdom oraz innym pasażerom na szczęście nie stało się nic złego. Z trudnej sytuacji starali się wyjść bowiem ostatecznie z żartobliwym podejściem, które zapewne nie towarzyszyło im jednak od początku.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chylińska wpadła w dziką furię! Dawid Kwiatkowski zapamięta to do końca życia
  2. Doda jest zdruzgotana, jej życie zamieniło się w koszmar. Kolejna śmierć ją dobiła
  3. Widzów TVN wbiło w ziemię! Nową gwiazdą stacji zostanie… Justyna Żyła
ZAMIANA
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
iga_góreckaFani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News