Horror 13-letniej Polki: Imigrant porwał ją, zgwałcił i... oświadczył się

Horror 13-letniej Polki: Imigrant porwał ją, zgwałcił i... oświadczył się

13-letnia Polka przeżyła prawdziwy horror. Nastolatka wpadła w oko 53-letniemu Pakistańczykowi. Mężczyzna postanowił związać się z dziewczynką i obiecał jej wspólną przyszłość. Planował nawet wywieźć ją do ojczyzny.

Mieszkająca w angielskim Bradford nastoletnia Polka stała się ofiarą imigranta z Pakistanu. Akhtar Hussain, z zawodu kucharz, od dłuższego czasu obserwował nastolatkę, która zdecydowanie mu się spodobała. W końcu porwał młodą Polkę. Hussain chciał uczynić ją swoją żoną i wiązał z 13-latką swoją przyszłość.

Pakistańczyk uprawiał z nieletnią seks. Po wszystkim nie porzucił jej. Uklęknął przed nią i oświadczył się. Obiecał, że zabierze Polkę ze sobą do Pakistanu i będą żyć razem. Wyparł się swojej dotychczasowej rodziny i zapowiedział, że zerwie kontakty ze swoją żoną i trójką dzieci. Imigrant nie zdążył jednak spełnić swoich chorych marzeń. 53-latek wpadł w ręce policji po tym, jak rodzice 13-latki donieśli o jej zniknięciu.

Napastnik przyznał się do winy. Tłumaczył, że Polka jest "jego dziewczyną" i on ją kocha. Przyznał, że zmusił dziecko do współżycia, grożąc, że popełni samobójstwo - podaje policja Bradford.

53-latek trafił przed sąd, który skazał go na 4,5 roku więzienia. Niezbitym dowodem na jego pożycie z nieletnią były ślady nasienia na bieliźnie dziewczynki. Obrona próbowała wykazać, że Hussain miał czuć się samotny, stąd gwałt na dziecku. Wskazywano też na fakt, że Pakistańczyk przez 2 tygodnie utrzymywał z dzieckiem kontakt i był przekonany, że "są w związku". Sąd stwierdził jednak, że zbyt duża różnica wieku oraz bariera językowa i kulturowa w tym wypadku były nie do przeskoczenia.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News