Wczoraj media obiegła informacja o nagłym pobycie Pawła Kukiza w szpitalu. Lider Kukiz’15 czuje się już lepiej, jednak mimo to według niektórych osób udało mu się popełnić solidną gafę.

Nie raz politycy różnych opcji przekonywali się, że zbyt szybka i nieprzemyślana publikacja wpisów w portalach społecznościowych może być zgubna w skutkach. Mogłoby się wydawać, że Paweł Kukiz nie nauczył się niczego na błędach kolegów.

Pod postem polityka pojawił się wpis, w którym Kukiz rzekomo sam życzył sobie szybkiego powrotu do zdrowia. Internauci nie mieli wątpliwości, że zapomniał przelogować się na fałszywe konto.

Zdrowia Panie Pawle!!!:) Proszę szybko wracać do pracy o nową polskę, w której nie będzie miejsca dla tych złodzei. Jest Pan naszą jedyną nadzieją Cała moja rodzina pana wspiera i czekamy szybko na pana powrót Wszystkiego dobrego – miał skomentować własny wpis Paweł Kukiz.

Życzenia wywołały salwy śmiechu wśród przeciwników polityki prowadzonej przez lidera Kukiz’15. Jego zwolennicy poczuli się z kolei rozczarowani tym, że mimo kreowania się na jednego z niewielu szczerych i dbających o dobro obywateli parlamentarzystów posuwa się do dodawania sobie komentarzy z fałszywych kont.

Zawiodłem się Panie Pawle. Po co Pan to robi? – skomentował postawę Pawła Kukiza jeden z jego wyborców.

Po wybuchu skandalu były muzyk zaczął zaprzeczać jednak całej sprawie. Przekonuje, że padł ofiarą perfidnej prowokacji wspieranej przez media.

PRZYSIĘGAM, że nie jestem autorem tego wpisu – deklaruje Paweł Kukiz.

twitter.com/NeverDoubtHRC

źródło: Twitter

Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe polityków

...

Zobacz również

Zobacz również