Czy nadajesz się na żonę? Ten horoskop nie pozostawia żadnych złudzeń!

Czy nadajesz się na żonę? Ten horoskop nie pozostawia żadnych złudzeń! Źródło: Fot. Pixabay / DarkWorkX

Horoskop to wyjątkowa wskazówka, która kryje w sobie wielką siłę. Czasem wystarczy mała podpowiedź, aby twoje życie stało się lepsze. Nie pozwól, aby ślepy los decydował o twoim życiu - koniecznie sprawdź, czy twoja partnerka nadaje się do życia w małżeństwie.

Horoskop bardzo często staje się obiektem drwin. Nie wolno jednak dać się zwieść - autentyczność horoskopów podważają te osoby, które obawiają się ich potęgi. Nie pozwól sobie na życie w niepewności i już dziś sprawdź jaka przyszłość cię czeka. Czy nadajesz się na żonę? A może nie wiesz, czy twoja partnerka będzie dobrą małżonką? Koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem.

Horoskop dla par. Jaki znak zodiaku nadaje się na żonę?

Baran 21.03 – 19.04

Kobiety spod tego znaku potrafią być uparte i zaborcze. Jeśli nie chcesz dać im tego, na co one akurat mają ochotę, nie skończy się to dla ciebie awanturą. Będą za to gryzły cię tak, że nawet się nie zorientujesz, a uleci z ciebie cała krew. Wtedy dobrowolnie i dla własnego spokoju zgodzisz się na wszystko. Panie te mają jednak dużą zaletę - jeśli kochają, to na zabój. Sam musisz dokonać kalkulacji.

Byk 20.04 – 22.05

Panie spod znaku byka bywają wredne. Spokojnie, ich wredota najczęściej ogranicza się do innych przedstawicielek płci pięknej. Kobiety - byki nie są zbyt wybredne, przez co łatwiej do nich dotrzeć. Lubią być też w centrum uwagi - jeśli weźmiesz sobie taką na żonę, zapomnij o życiu w stylu introwertyka!

Bliźnięta 23.05 – 21.06

Kobiety spod znaku bliźniąt są dość pokorne i łatwe do ułożenia. Taka pani nie zrobi ci afery na środku parkietu tylko dlatego, że inna kobieta miała czelność ubrać się tak samo jak ona. Ich wadą może być jednak to, iż bardzo łatwo wdają się w flirty. Jesteś w stanie zaryzykować?

Rak 22.06 – 22.07

Żona spod znaku raka to prawdziwe wyznawanie. Taka kobieta jest zadziorna i charakterna jak żadna inna, a próby jej ułożenia możesz wybić sobie z głowy. Jeśli lubić ostre kobiety, to trafiłeś w 10-tkę - jest to idealna kandydatka dla ciebie! W domu nie zabraknie kłótni, ale nie zabraknie również smacznego obiadu.

Lew 23.07 – 23.08

Kobiety spod znaku lwa to urodzone żony. Chociaż ich charakter bywa nieokiełznany, a priorytetem nie jest odkurzone mieszkanie, to z całą pewnością warto jest związać się z taką kobietą. Lwy są gwarancją wielu wrażeń, a przy tym nieskończonych pokładów czułości, miłości i ciepła. Oświadcz się lwicy, a twoje życie będzie pełne niespodzianek i szczęścia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Panna 24.08 – 22.09

Panny bywają nieco kapryśne. Bardzo dbają o swój wygląd zewnętrzny, przez co nigdy nie będzie ci wstyd wyjść z nią na miasto. Wiele do życzenia pozostawia jednak charakter - panny lubią się obrażać i strzelać fochy, co na dłuższą metę może być nie do wytrzymania. Dobrze przemyśl tę decyzję.

Waga 23.09 – 22.10

Zwiąż się z wagą, a rozwód nie będzie ci pisany. Panie spod tego znaku bywają nieco monotonne, przez co nie pchają się w romanse w pracy. Wystarczy im własny kąt i odrobina stabilizacji, a w zamian dadzą ci to, czego potrzebujesz. Warto wziąć to pod uwagę.

Skorpion 23.10 – 21.11

Skorpiony potrafią być bardzo oschłe w kontaktach seksualnych. Jeśli chcesz, aby w łóżku zawsze płonął żywy ogień, lepiej weź pod uwagę lwa lub pannę. Kobiety spod tego znaku mają jednak wiele innych zalet - potrafią zadbać o ognisko domowe jak mało kto. Coś za coś!

Strzelec 22.11 – 21.12

Strzelec to całkiem dobry materiał na żonę. Kobiety te najczęściej są spokojne, a ich oczekiwania niezbyt wygórowane. Nawet, jeśli wydaje im się, że potrzebują wiele, bardzo często prawda okazuje się być zupełnie inna. Przynieś jej bukiet kwiatów lub naszyjnik, a ona będzie ci za to wdzięczna przez długi czas.

Koziorożec 22.12 – 19.01

Kobiety - koziorożce bardzo często udają kogoś, kim nie są. Chociaż uważają się za bardzo niezależne i pewne siebie, to w sytuacjach kryzysowych biegną po pomoc. Jest to typ, który niejednokrotnie będziesz musiał wyciągać z opresji. Jeśli uważasz się za księcia, to te wyzwanie jest dla ciebie.

Wodnik 20.01 – 18.02

Kobiety spod znaku wodnika to idealne kandydatki na żonę. Panie te perfekcyjnie potrafią zająć się domem i dziećmi, a przy tym pamiętają o tym, że warto zadbać również o siebie. Dbają o ciepło domowego ogniska, a jednocześnie nie zapominają o swoim mężu. Jeśli kochają, to na zabój.

Ryby 19.02 – 20.03

Panie spod znaku ryb są bardzo wrażliwe i delikatne. Przy nich dostrzeżesz wiele rzeczy, które wcześniej wydawały ci się nieistotne lub mało atrakcyjne. Wiąże się to jednak z pewnym poczuciem odpowiedzialności - taką żonę będziesz musiał obdarzyć ogromnymi pokładami ciepła, czułości i wyrozumiałości. Jednak warto.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  2. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  3. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii
  4. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  5. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!

 

Następny artykuł