Horoskop świąteczny
Fot. Pixabay
Wiadomości Pikio - 4 Grudnia 2018

Świąteczny horoskop zwali Was z nóg. Jeden znak powinien bardzo uważać w Wigilię

Horoskop świąteczny to prawdziwa wskazówka odnośnie tego, jak powinieneś zachować się w święta. Złośliwa babcia, która wciąż wypytuje o sprawy miłosne? Nielubiana ciotka wytykająca nadprogramowe kilogramy? Doradzimy jak się z nimi rozprawić. W te święta zaufaj gwiazdom, nie tylko tej pierwszej!

Horoskop świąteczny pomoże ci przygotować się na 3 dni radosnego świętowania. Uczta upłynie w atmosferze spokoju i jedności, pod warunkiem, że dostosujesz się do kilku rad. Chcesz przekonać się, na co powinieneś szczególnie uważać? Już teraz zapoznaj się z naszym horoskopem i nie pozwól sobie na świąteczną wtopę!

Horoskop świąteczny na Boże Narodzenie 2018

Baran 21.03 – 19.04

Barany w nadchodzące święta powinny zachować wstrzemięźliwość od zgryźliwych tekstów i niepotrzebnych uwag. Aby czas spędzony z rodziną mógł być przyjemny, potrzebny będzie spokój. Na kłótnie i przytyki znajdzie się lepszy czas.

Byk 20.04 – 22.05

Byku, na czas świąt odrzuć troski i zmartwienia. Twoje problemy w pracy poczekają, nie ma powodu by zawracać sobie głowę w ten szczególny czas. Zwróć uwagę na swoich bliskich, oni bardzo potrzebują twojej uwagi.

Bliźnięta 23.05 – 21.06

Bliźnięta nie są przeznaczone do życia w samotności. W święta staraj się zbliżać do ludzi, a nie od nich stronić. Czy sprawiłeś już prezenty dla tych, którzy cię kochają? Jeśli nie, to szybko napraw ten błąd.

Rak 22.06 – 22.07

Dla raków święta mogą okazać się nieco smutne. Nie ma jednak powodów do narzekania - nawet, jeśli nie widzisz w tej chwili szans na udane święta, to znajdź sobie powód, dla którego warto na nie czekać. Na pewno znajdzie się coś pozytywnego.

Lew 23.07 – 23.08

Lwie, w nadchodzi twój ulubiony czas w roku! Postaraj się nie zwracać uwagi na przytyki ze strony innych. Zamiast tego ciesz się chwilą i prezentami. Przeczesz grzywę i krocz z głową wysoko uniesioną - możesz sobie na to pozwolić, przecież lwy zawsze dominują w stadzie!

Panna 24.08 – 22.09

Panno, gwiazdy wyraźnie mówią, że czegoś w te święta ci zabraknie. Może brak ukochanej osoby obok? A może tylko śniegu za oknem? Są też dobre wieści - prezenty jakie dostaniesz będą strzałem w dziesiątkę! Ciesz się tym czasem i porzuć wszelkie zmartwienia.

Waga 23.09 – 22.10

Waga powinna wziąć sobie dodatkowe dni wolne. Święta okażą się być o wiele za krótkie, aby móc w pełni odpocząć. Porzuć troski i nie pozwól sobie na to, aby ktokolwiek ani cokolwiek zmąciło twój spokój. Pod żadnym pozorem nie bierz dodatkowych zmian w okresie około świątecznym!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
FerrariZnaki zodiaku: Jakie auto najlepiej do Ciebie pasuje [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Skorpion 23.10 – 21.11

Skorpionie, pamiętaj, że obżarstwo to grzech! Nie napychaj się rybką i pierożkami, bo może to zakończyć się bólem brzucha. Lepiej będzie, jeśli zjesz mniej, a częściej. Wstrzemięźliwość pozwoli ci uniknąć otyłości oraz plam z barszczyku na koszuli.

Strzelec 22.11 – 21.12

Strzelec nie ma się czego obawiać. Chociaż temperatury za oknem będą niesprzyjające, to w jego sercu zagości prawdziwy ogień. Czyżby w okresie około świątecznym spotkała cię wielka miłość? Miej oczy szeroko otwarte!

Koziorożec 22.12 – 19.01

Koziorożcu, pod żadnym pozorem nie dotykaj karpia! Ta ryba może okazać się dla ciebie zabójcza. Wystarczy małe zachłyśnięcie, kawałek ości i nieszczęście gotowe. Jeśli chcesz uniknąć stresu, wybierz pierożki z grzybami lub serniczek. Ani jedno ani drugie nie zaszkodzi.

Wodnik 20.01 – 18.02

Wodniku, odpocznij w święta. Jak podaje horoskop świąteczny, nie powinieneś pozwolić, aby ferwor przygotowań przykrył to, co najważniejsze. Ciesz się obecnością bliskich i zadbaj o atmosferę. Hamuj tych, którzy mogliby negatywnie wpłynąć na całość ucztowania.

Ryby 19.02 – 20.03

Rybo, w ten czas zadbaj również o siebie. Przez długi czas rozmyślałaś o prezentach dla swoich najbliższych, więc teraz skup się na sobie. Ciesz się podarkami od innych, zasłużyłaś na nie. Skup się na klimacie, a nie na tym, że święta trwają tak krótko.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W mediach było o tym cicho. Kwaśniewska i plejada polskich artystów pogrążeni w smutku
  2. Największa tragedia w życiu Katarzyny Dowbor. Straciła niemal wszystko
  3. Quebonafide nagrał nową piosenkę razem z Czesławem Mozilem! Jest świątecznie
  4. Nagie pośladki na instagramie Marty Kaczyńskiej! Zdjęcie błyskawicznie obiegło sieć
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
lekarzJaki zawód powinieneś wykonywać zgodnie z twoim znakiem zodiaku? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News