Kto znajdzie miłość w październiku? Horoskop miłosny na początek jesieni

Kto znajdzie miłość w październiku? Horoskop miłosny na początek jesieni Źródło: unsplash.com/sept commercial

Horoskop miłosny na jesienne dni może pokazać, kogo czeka prawdziwa miłość, a kto będzie musiał walczyć z całych sił o swój związek. W chłodne wieczory niektórym znakom zodiaku serduszka zabiją mocniej niż zwykle.

Horoskop miłosny na początek października przyniesie wiele dobrych chwil. W jesienne dni wiele znaków zodiaku będzie cieszyć się bliskością partnera, a nawet doświadczać emocji przy poznaniu ciekawych i nowych osób. Niestety wraz ze spadającymi liśćmi pojawią się też złamane serca. 

Co przyniesie horoskop miłosny w październiku.

Barany mogą liczyć na wiele randek, będą poznawać nowe osoby, ale ciężko będzie im podjąć decyzję, która z nich nadaje się do dłuższej relacji. Niezdecydowanie będzie z nimi przez całą jesień, co może doprowadzić je do ciężkich chwil. Życie uczuciowe Baranów w związku może się diametralnie zmienić. Należy uważać na to, co się mówi, żeby partner nie podjął ostatecznej decyzji sam. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 


Do Byków uśmiechnie się szczęście - zarówno tych w związku, jak i singli. Jesień będzie dla nich wspaniałym momentem w życiu, Ochłodzenie będzie wiązało się z ociepleniem ich relacji z bliskimi. Bliźnięta muszą zrezygnować z desperackich metod na ratowanie i szukanie związku. Nowa pora roku nie przyniesie nic dobrego. Muszą być cierpliwe by na zimę cieszyć się pełnią szczęścia. 

Dla Raków bez pary początek jesieni okaże się przełomowym momentem w ich życiu. Osoba, która od dawna wam siedzi w głowie, w końcu podejmie działania, które okażą się wspaniałe. Lwy i Panny muszą przygotować się na gorsze dni, jednak wszelkie kryzysy uda się przezwyciężyć, by pod koniec miesiąca cieszyć się z niesamowitych niespodzianek i znalezienia prawdziwej miłości.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Wagi w końcu poczują się bezpiecznie. Ich związek zacznie się układać tak jak powinien, a single trafią na ciekawe osoby, przy których będą mogły otworzyć swoje serca. Skorpion od dawna jest na dobrej fali i nawet jesień tego nie zmieni. Samotne Strzelce poznają interesujące osoby, ale nadal nie zainteresują się związkiem. Koziorożce i Wodniki powinny trzymać się od siebie z daleka, ich romanse nie przyniosą niczego dobrego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok


źródło: papilot

Następny artykuł