Horoskop miłosny na dziś. Panie mają się z czego cieszyć, zwłaszcza jeśli pójdą na zakupy

Horoskop miłosny na dziś. Panie mają się z czego cieszyć, zwłaszcza jeśli pójdą na zakupy

Horoskop przepowiada najbliższą przyszłość. Szczególnie mają się z czego cieszyć panie spod znaku Byka. Tylko u nas dowiedz się, co takiego spotka cię dziś w miłości! 

Horoskop na dzisiaj! Tylko u nas dowiesz się, co czeka cię w miłości.

Horoskop z greckiego oznacza podejrzenie przyszłości. W astrologi jest  to przepowiednia bądź charakterystyka kogoś. Sporządzany jest na podstawie układu gwiazd i planet, które przepowiadają najbliższą przyszłość

Horoskop miłosny. Gwiezdne dopasowanie

Horoskop wykorzystuje wiedzę na temat żywiołów. Horoskopy miłosne pomagają ustalić dopasowanie charakterów, uniknąć nieprzyjemności i określić relacje pomiędzy ludźmi. Wyróżniamy cztery żywioły, to Powietrze, Ogień, Woda oraz Ziemia. I tak kolejno znaki spod żywiołu Ziemi będą pasować do Wody, a Powietrze idealnie wpisuje się w potrzeby duchowe Ognia. Chodzi o wzajemne uzupełnianie się, i osiąganie wspólnych celów. Woda jest dla Ziemi symbolem płodności i życia, podczas gdy Powietrze podtrzymuje Ogień i namiętność. 

Horoskop miłosny Wodnik

Twoim żywiołem jest Powietrze. Jesteś subtelny i wypełniasz serca swoich bliskich uśmiechem i miłością. To dobry czas dla ciebie, na podejmowanie trudnych decyzji, zwłaszcza, jeżeli jesteście w długim związku. Pora porozmawiać o rzeczach, które was dzielą, a może paradoksalnie właśnie tam znajdziecie wspólny język. Stateczny i rozsądny pan Wodnik podejmie dziś dobre decyzje i będzie otaczać się dobrymi i ciepłymi osobami. Samotne Wodniki dziś poznają pięknego i mężnego Lwa, który przez pewien czas będzie przewijał w ich życiu.

Horoskop miłosny Ryby

Jesteś dziś w swoim żywiole. Kapitalny czas dla wszystkich Ryb w stałych związkach. Dzisiaj możecie pozwolić sobie na wspólne chwile zapomnienia. To ty będziecie inicjować i zbliżenia. Samotne ryby powinny jednak uważać na osoby spod znaku Koziorożca, które mogą dzisiaj wciągnąć waszą romantyczną energię. Idealną parą na dziś dla Ryby jest Baran.

Horoskop miłosny Baran

To będzie pracowity wieczór. Dużo obowiązków we wspólnym domu to sama przyjemność dla Baranów. Wiele nowych propozycji na spędzanie czasu wolnego z drugą połówką. Gwiazdy przewidują dobre relacje z bliskimi, którzy wykażą szczególną wyrozumiałość. Samotne Barany nie powinny wdawać się dziś w relacje z Lwami i Wagami. Świetnym kochankiem dla Baranów będzie dziś Panna lub Skorpion.

Horoskop miłosny Byk

Dziś Byki pokazują rogi. Ostre języki Byków sprawdzą się w negocjacjach z partnerem. Nie masz się jednak czym martwić, bo wszystko wskazuje na to, że twoje docinki zostaną uznane za grę wstępną. Panie spod znaku Byka powinny się wybrać na zakupy, a znajdą rzeczy, które pozwolą im zadowolić swoich kochanków. Samotne Byki to dziś zawodowi gracze. Wieczór w barze? Byki to dziś flirciarze i kokietki. Świetne materiały na kochanków.

Horoskop miłosny Bliźnięta

To nie jest dzień dobry dla Bliźniąt. Bliźnięta sparowane z Rybami będą dziś podirytowane nonszalanckim zachowaniem partnerów. Bliźnięta czeka kłótnia i brak porozumienia z drugą połówką. Samotne Bliźnięta powinny uważać na znaki Wody, których trudna natura może pokrzyżować im miłosne plany na wieczór. Kochankowie dla bliźniąt to Koziorożce i Lwy.

Horoskop miłosny Rak

Na Naki czeka dzisiaj pułapka. Muszą wykazać się ostrością umysłu, bowiem nie wszyscy wokół nich wykazują dobre intencje. Raki powinny powinny spodziewać się zdrady bądź oszustwa ze strony partnera. Raki pokażą dzisiaj swoja mroczną stronę i zdecydowanie nie powinny inicjować żadnych relacji. Zalecany odpoczynek i otaczanie się znakami spod żywiołu Powietrza, które ukoją ich dusze i połączą się z nimi na duchowym poziomie.

Horoskop miłosny Lew

Dla Lwów w stałych związkach to dobry dzień na urozmaicenie czegoś w łóżku. Lwy są odważne i świetnie poradzą sobie z wyzwaniami. Jeśli jakiś samotny Lew nie jest pewien czyichś uczuć, może się upewnić, bez obaw o odrzucenie. Bardzo dobry dzień dla pań, które swoim urokiem będą przyciągać spojrzenia mężczyzn. Dobry kochanek na dziś dla Lwa to Koziorożec.

Horoskop miłosny Panna

Panny dzisiaj uważają na zdrowie, zwłaszcza psychiczne. Możliwe kłótnie i nieporozumienia, które zakończą przyjemną, erotyczną zgodą. Dla Panien w stałych związkach to zły czas na podejmowanie decyzji. Panny single powinni uważać na Lwy i Strzelce, które będą zdecydowanie ściągać w dół. Dobry kochanek na dziś to Waga, która będzie dostarczać nowych, dotąd nieznanych doświadczeń.

Horoskop miłosny Waga

Nie wszystko dzisiaj pójdzie po twojej myśli, jednak w miłości aż kipi! Plątanina słów i gestów pozwoli na namiętny koniec ciężkiego dnia. Dobre rozwiązanie konfliktów z partnerem o znaku Lwa i Ryb. Samotne wagi mogą spróbować dzisiaj szczęścia w podrywie, nie zostaną odrzucone. Powodzenie gwarantowane ze znakami Rak, Byk i Wodnik. DALSZY CIĄG POD GALERIĄ

Horoskop miłosny Skorpion

Zły dzień na poważne rozmowy. Skupcie się na czymś przyjemnym. Skorpiony jako wybuchowe i nerwowe nie powinny dzisiaj podejmować żadnych poważnych decyzji, zwłaszcza kiedy w grę wchodzą emocje. Powrót do domu to idealna opcja na dzisiejszy wieczór. Dla usidlonych Skorpionów constans. Bez fajerwerków, ale trzeba uważać na słowa, które dzisiaj mogą bardzo zranić. Dobry dzień na romantyczny wieczór.

Horoskop miłosny Strzelec

Strzelec dzisiaj ma swój dzień. Samotne Strzelce nie liczą się dziś z pieniędzy, uważajcie, żeby tego później nie żałować. Poza tym kapitalny czas na inicjowanie nowych znajomości. Szczególnie polecane znaki Panna i Waga. Samotne Panie strzelce powinny skorzystać z zaproszenia, ponieważ mogą dzisiaj spotkać miłość swojego życia. Szykuje się gorące zakończenie ponurego dnia.

Horoskop miłosny Koziorożec

Nudny, ale pracowity dzień, dla wszystkich koziorożców. Wieczorne świętowanie w towarzystwie ukochanego sprawi, że odpoczną zarówno fizycznie jak i psychicznie. Warto dziś zadbać o kondycję fizyczną. Zbliżająca się zima nie oznacza końca sezonu na dobry wygląd. Samotne Koziorożce powinny dzisiaj wypłynąć na szerokie wody namiętności. Ich odwaga zostanie nagrodzona przez Ryby.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono największą tajemnicę Jackowskiego! Nie uwierzycie
  2. Koniec roku coraz bliżej. Sprawdź, czy Twój chiński horoskop się sprawdził!
  3. Przewidział katastrofę Smoleńską. Dzisiaj ma podobną, przerażającą wizję dla Morawieckiego
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
Następny artykuł