Horoskop miłosny dla wielu znaków zodiaku będzie wyjątkowo przykry. Jak się okazuje, uniesienia u boku ukochanej osoby nie są pisane dla wszystkich. Dowiedzieliśmy się, którym osobom zawsze będzie doskwierać samotność i brak miłości.

Horoskop miłosny jest bardzo często wyszukiwaną frazą w internecie i na portalach wróżbiarskich. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ to właśnie namiętność i wzniosłe uczucia umieją przedefiniować cały nasz nastrój i wpłynąć w stopniu znaczącym na nasz los. Niestety, nie każdy znak zodiaku będzie się cieszył z miłości.

Horoskop miłosny Wodnik

Pierwszy znak zodiaku, który obowiązuje od 20 stycznia do 18 lutego znany jest dzięki swojemu życzliwemu i dobrotliwemu charakterowi. Osoby, które urodziły się w ten zimowy czas charakteryzują się wielkim zrozumieniem dla wszystkich możliwych znaków zodiaku.

Horoskop miłosny Ryby

Następny znak zodiaku (18 lutego-20 marca) przypada na końcowe momenty zimy. Wola życia, zamiłowanie do artyzmu, a także umiłowanie zmian…wszystko to sprawia, że są to osoby najczęściej dobroduszne, z przysłowiowym „sercem na wierzchu”. Problemem dla nich może być wierność. Posiadanie tak atrakcyjnej osobowości może kusić wiele innych znaków.

Horoskop miłosny Baran

Osoby, które urodziły się na początku wiosny (20 marca – 20 kwietnia) wręcz uwielbiają flirtować i znajdować cały czas nowego partnera. Podobnie do pory roku, w której się urodzili są pełni uroku i gotowi rozmrozić najzimniejsze serca.

Horoskop miłosny Byk

Kolejny znak z wiosny (20 kwietnia-20 maja) jest bardzo podobny do swojego poprzednika z jedną jednak różnicą, która może sprawić, że będzie bardzo nieszczęśliwy. Byki są znanymi perfekcjonistami, którzy muszą dobrze poznać partnera, by dać mu zbliżyć się do siebie. Przed każdym, kto liczy na relację z Bykiem staje więc wielkie wyzwanie.

Horoskop miłosny Bliźnięta

Znak ten (21 maja- 21 czerwca) znany jest ze swojego bezkompromisowego podejścia. Awantury, za duże oczekiwania względem partnera, a także brak skłonności, by iść na kompromisy sprawiają, że jest to jeden z trudniejszych charakterologicznie znaków zodiaku. Szczególnie ambitne i skryte Panny powinny uważać na relację z Bliźniętami.

Horoskop miłosny Rak

Pełnia lata (21 czerwca-22 lipca) zwiastuje przelotne i pełne napięcia seksualnego romanse. Stanowczo, przedstawiciele tego znaku mają wielką trudność, aby zdecydować się na jednego partnera. To rozbicie może prowadzić do katastrofalnych w skutkach zerwaniach.

Horoskop miłosny Lew

Osoby, które urodziły się po najbardziej gorącym okresie pogodowym (22 lipca-23 sierpnia) znane są z bardziej wyważonych upodobań. Ten znak jest znakiem rodzinnym i władczym. Osoby urodzone pod nim za wszelką cenę będą chciały stworzyć rodzinę. Jeśli ktoś pragnie związać się z Lwem, powinien mieć tego świadomość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

Horoskop Miłosny Panna

Pomimo tego, że astronomiczne lato kończy się wraz ze znakiem panny (23 sierpnia-23 września), to przedstawicielom tego znaku nie brakuje romantycznego temperamentu i gotowości do stałych relacji. Niestety, ale same często nie mogą zdecydować się na zaufanie względem osób, które pragną nawiązać z nimi relacje. Przez to mogą być bardzo samotne, szczególnie po rozstaniach.

Horoskop Miłosny Waga

Ten znak zodiaku (23 września-23 października) znany jest z wyjątkowo chwiejnego nastroju i upodobań. Trzeba uważać na ich nerwy. Raz mogą wykazać się całkowitym dystansem, innym razem wezmą wszystko do serca. Podobnie jak początek jesieni, nie brakuje u nich chmurnych nastrojów, które zmieszane są z tymi najbardziej słonecznymi.

Horoskop Miłosny Skorpion

Z racji pory roku, w jakiej urodzili się przedstawiciele Skorpionów (23 października-22 listopada) przedstawiciele tego znaku mają zazwyczaj ciężkie i mroczne charaktery. Przekonać ich może do siebie radosny Baran, który wniesie trochę słońca w ponury temperament.

Horoskop miłosny Strzelec

Początek zimy (22 listopada-21 grudnia_ oraz potrzeba ciepła uposażyły Strzelca w wyjątkowo rodzinny i oddany charakter. Ten znak zodiaku jednak bardzo łatwo zranić zarówno słowem, jak i czynem.

Horoskop miłosny Koziorożec

Pora Bożonarodzeniowa i ogólny nastrój zimy (21 grudnia-20 stycznia) sprawia, że osoby urodzone spod tego znaku są żądne wielkiej uwagi i poszukują partnera, który zapewni im spokój, bezpieczeństwo i oparcie w najcięższych chwilach. Osoby, które szukają jednorazowych przygód i krótkotrwałych romansów są przez zodiakalne Koziorożce skreślone na samym początku znajomości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN nie ustępuje! Ujawnia całą prawdę o swoim kochanku
  2. Kultowa gwiazda TVN nigdy nie wybaczy Kaczyńskiemu! „Zapadłam na zdrowiu i umyśle”
  3. Największy gwiazdor DDTVN pokazał zdjęcie z młodości! „Taki polski Johnny Depp”
  4. Zdrada męża. Wiemy, jak sprawdzisz i co zrobić po poznaniu prawdy
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni

 

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

Zobacz również