Horoskop miesięczny na marzec 2019. Który ze znaków poczuje w sercu wiosnę?

Horoskop miesięczny na marzec 2019. Który ze znaków poczuje w sercu wiosnę? Źródło: PxHere

Horoskop miesięczny na marzec 2019 może przynieść wiele niespodzianek. Niektóre znaki zodiaku mają szansę na wyjątkowe uczucie lub sukcesy zawodowe, a inne będą jeszcze musiały na nie poczekać. Co cię czeka w najbliższych tygodniach?

Horoskop miesięczny jest jedną z najpopularniejszych wróżb, która może podpowiedzieć, co czeka poszczególne znaki zodiaku. Dla niektórych marzec 2019 może się okazać naprawdę przełomowy, o czym już dziś informują gwiazdy. Czy należysz do tej wyjątkowej grupy?

Horoskop miesięczny dla Barana (21.03 - 19.04)

Każdy Baran powinien być w tym miesiącu wyjątkowo pozytywnie nastawiony do życia. Przed tobą otwarcie naprawdę dobrej passy zarówno w życiu uczuciowym, jak i zawodowym. Jeśli nie będziesz negatywnie podchodził do wszystkiego, co cię spotyka, w trzecim tygodniu marca może cię spotkać wyjątkowa niespodzianka.

Horoskop miesięczny dla Byka (20.04 - 22.05)

Byku, to nie będzie dla ciebie najlepszy czas. Po przychylnym lutym w życiu uczuciowym zapanuje oziębienie, przed którym będziesz się starał uciekać w pracę. Jeżeli chcesz, aby konflikt szybko się zakończył, porozmawiaj z drugą połówką, zamiast ją od siebie odsuwać. Poddenerwowany w pracy także osiągniesz niewiele.

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt (23.05 - 21.06)

Bliźnięta będą zadowolone z tego, co przyniesie im marzec. Po kilku potknięciach na początku miesiąca w twoim życiu zapanuje spokój. Nie będziesz cieszyć się wieloma niespodziankami, ale czasami stabilizacja oraz cisza także przynoszą pozytywny owoc.

Horoskop miesięczny dla Raka (22.06 - 22.07)

Wszystkie raki czekają dobre, pozytywne chwile, które zapamiętają na długo. Chociaż życie w ostatnim czasie zdecydowanie cię nie oszczędzało, dziś wszystko zmierza już jednak w dobrym kierunku. Jeżeli liczysz na podwyżkę, subtelnie porusz ten temat w rozmowie z przełożonym, gdyż prawdopodobieństwo sukcesu jest naprawdę wysokie. 

Horoskop miesięczny dla Lwa (23.07 - 23.08)

Lwy powinny nieco odpocząć i wycofać się z ciągłego biegu. Jeżeli niezmiennie będziesz spędzać w pracy cały swój wolny czas, w domu może czekać na ciebie poważna awantura. Zastanów się więc, co jest dla ciebie najważniejsze i zadbaj o to, odpuszczając niepotrzebne aktywności.

Horoskop miesięczny dla Panny (24.08 - 22.09)

Panno, to będzie dla ciebie dobry miesiąc. Chciałbyś wreszcie zmienić coś w swoim życiu i zerwać z przeszłością? To idealny moment na prywatne przetasowania. Sytuacja w pracy będzie stabilna, jednak nie pozwól wejść sobie na głowę, bo ktoś może wykorzystać twój brak asertywności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Horoskop miesięczny dla Wagi (23.09 - 22.10)

Wszystkie plany Wagi wreszcie będą łatwiejsze do zrealizowania. Nadejście wiosny doda ci sił oraz odwagi, aby wreszcie zawalczyć o swoją karierę. Pamiętaj jednak o tym, by w ciągłym biegu nie zaniedbać rodziny oraz przyjaciół, którzy bardzo na ciebie liczą.

Horoskop miesięczny dla Skorpiona (23.10 - 21.11)

Skorpionie, marzec będzie dla ciebie idealnym czasem! Szczególnie ostatni tydzień miesiąca obfitować będzie w pozytywne niespodzianki. Wiosna sprawi, że twój ukochany stanie się zdecydowanie bardziej czuły, a szefowie spojrzą na ciebie przychylnym okiem. Nie trać wiary, a wszystko już wkrótce zmieni się na lepsze.

Horoskop miesięczny dla Strzelca (22.11 - 21.12)

Strzelcu, to niestety nie będzie twój miesiąc. Powstrzymaj się przed podejmowaniem ryzykownych decyzji, gdyż w najbliższych tygodniach dobra passa może cię opuścić. Kwiecień okaże się jednak zdecydowanie lepszy, więc nie trać nadziei na lepsze prywatne przetasowania.

Horoskop miesięczny dla Koziorożca (22.12 - 19.01)

Koziorożce będą się cieszyły w marcu dużym powodzeniem oraz szczęściem. Wiosna doda ci uroku oraz poprawi nastrój, co natychmiast zauważą twoi znajomi i współpracownicy. Słuchaj swego serca - nawet jeśli pomysły rodzące się w twojej głowie wydają się zbyt ryzykowne, los da ci ogromną szansę.

Horoskop miesięczny dla Wodnika (20.01 - 18.02)

Wodniku, wiosna to czas na życiowe porządki. W ostatnim czasie nie miałeś na nic siły, a prośby bliskich wyraźnie cię irytowały. Pamiętaj jednak, że twoja rodzina oraz druga połówka na ciebie liczą. Postaraj się wsłuchać także w ich potrzeby, a wszystko może stać się zaskakująco łatwiejsze.

Horoskop miesięczny dla Ryb (19.02 - 20.03)

Los szykuje dla Ryb doskonałą szansę, na którą będziesz jednak musiał pracować. Nie trać nadziei na sukces. Wsłuchaj się w rady bliskich, chcących dla ciebie przecież jak najlepiej. Być może to właśnie ich surowa i szczera opinia skieruje cię na bardzo dobrą drogę.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Tragedia. Nie żyje 33-letnia uczestniczka "The Voice"
  2. Olga Kalicka pokazała zdjęcie, jak karmi piersią. Obrzydzeni internauci: „Czekam aż będzie moda na pokazywanie klocka”
  3. Ile lat ma Magda Gessler? Zdjęcie obiega sieć, wygląda na 15 lat młodszą
  4. Ogromne zamieszanie wokół 13 emerytury. Polacy są oburzeni decyzją PiS
  5. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News