Horoskop ma majówkę może zaskoczyć. Jeden znak powinien na siebie szczególnie uważać

Horoskop ma majówkę może zaskoczyć. Jeden znak powinien na siebie szczególnie uważać Źródło: pixabay.com/Sarah_Loetscher

Horoskop na majówkę pokazuje, kto musi szczególnie na siebie uważać. Nie braknie jednak znaków, które pozbędą się problemów i poddadzą się relaksowi.

Horoskop po raz kolejny odsłania całą prawdę. Tym razem Merkury z Marsem wprowadzą duże zawirowania. Przedstawiamy majówkowych szczęśliwców i tych, którzy powinni mieć oczy dookoła głowy.

Horoskop dla Barana (21 marzec - 20 kwietnia)

Maj Barany rozpoczną dość energicznie. Nie zabraknie okazji do spotkań towarzyskich i okazji do zabawy. Baranom na początku maja będzie patronował Księżyc, przez co praktycznie cały miesiąc będzie jedną wielką imprezą. Warto zwrócić uwagę na płeć przeciwną - to świetny okres do znalezienia kogoś na dłużej. Podczas majówki warto uważać na przeziębienia przy wieczornym grillu.

Horoskop dla Byka (21 kwietnia - 22 maja)

Majówka upłynie pod kątem wypoczynku, relaksu i nieprzejmowania się pobocznymi rzeczami, jak praca i obowiązki. Wenus patronuje Bykom, a w połączeniu z Księżycem spowoduje, że ten znak zodiaku ogarnie ogromne lenistwo. Końcówka majówki to beztroskie wydatki, związane z dbaniem o urodę i formę. Zdrowie nie dokuczy im w żadnym stopniu.

Horoskop dla Bliźniąt (23 maj - 21 czerwiec)

Ten znak nie będzie miał łatwo. Majówka to ogromne wydatki, także te nieprzewidziane. 6 maja Bliźnięta mogą spodziewać się pustego portfela. Stare zapomniane zobowiązania lub awarie przypomną o sobie ze zdwojoną siłą. Także w miłości nie będzie lekko - samotne Bliźnięta mogą liczyć jedynie na przyjaźń.

Horoskop dla Raka (23 czerwiec - 22 lipca)

Raki mogą zapomnieć o relaksie. Praca zawodowa będzie usiłowała wymóc skupienie się na bieżących problemach w firmie. To wszystko przez Księżyc w znaku Baranów - na pewno nie odpoczną. W miłości same konflikty, a w zdrowiu trzeba będzie uważać na nerwowe sytuacje.

Horoskop dla Lwa (23 lipiec - 23 sierpień)

Lew będzie świętować z przytupem. Nawet kilka imprez w majówkę to dla nich nie problem. Muszą uważać na przykre skutki grilla - wątroba i jelita dadzą się we znaki, a to wszystko przez obżarstwo. W miłości wiele interesujących znajomości, w których trzeba będzie liczyć się z wyborami.

Horoskop dla Panny (24 sierpień – 22 wrzesień)

Panna musi uważać na stan swojego portfel. Nierzadkie będą sytuacje proszenia jej o małą pożyczkę. Będzie mieć potem problem z odzyskaniem pieniędzy. Majówka przez jej własne problemy finansowe upłynie dość pochmurnie. W miłości stabilnie i wszystkie problemy zostaną wyjaśnione. W zdrowiu - świetnie.

Horoskop dla Wagi (23 wrzesień – 23 październik)

Wenus z Ceres przyniesie dla Wag prawdziwą ulgę. Początek maja będzie najlepszym okresem w tym miesiącu. Odpoczynek, świętowanie, brak problemów - to coś, na co Wagi długo czekały. W miłości zaczną stawiać warunki. Wenus zadba też o zdrowie - nie ma o co się martwić.

Horoskop dla Skorpiona (23 październik – 22 listopad)

Skorpion na długo zapamięta nieudaną majówkę. Odwołane spotkania, problemy w pracy, duże wydatki, spadek formy - Mars z Plutonem namieszają i to porządnie. Na lepszy czas muszą poczekać do końca miesiąca. W miłości możliwe rozstania. Angina i grypa czają się tuż za rogiem.

Horoskop dla Strzelca (23 listopad – 21 grudzień)

Majówka upłynie pod znakiem podróży. Samochód, rower, samolot - czym tylko się da. Wypoczynek na świeżym powietrzu będzie podstawą. W miłości wszystko ułoży się po ich myśli. Po tłustych grillach trzeba będzie pomyśleć o diecie. To szczęśliwa majówka dla tego znaku zodiaku.

Horoskop dla Koziorożca (22 grudzień – 19 styczeń)

Saturn z Merkurym zagrają na nosie Koziorożcom. Plany niekoniecznie pójdą po ich myśli, wypłynie wiele nowych okoliczności. Saturn działający na Wenus nie pomaga zwłaszcza w życiu uczuciowym - warto czasem przyznać się do błędu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Horoskop dla Wodnika (20 styczeń – 18 luty)

Majówka dla Wodnika minie pod znakiem podróży i wydatków. Na szczęście wyda pieniądze jedynie na przyjemności, nie tylko dla siebie, ale i bliskich, którzy docenią gest. W miłości same radosne wiadomości i nowiny. O zdrowie Wodniki też nie muszą się martwić.

Horoskop dla Ryb (19 luty-20 marzec)

Ryby muszą uważać na nowo zakupione rzeczy - po majówce czeka je reklamowanie felernych produktów. A to wszystko przez skąpstwo - czasem lepiej kupić coś droższe, a porządne. Miłość im w duszy gra, ale zdrowie przytłoczy motylki w brzuchu migrenami i problemami z zatokami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

Następny artykuł