Horoskop dzienny nie będzie dla wielu łaskawy. Tylko jeden znak może dziś liczyć na sukces

Horoskop dzienny nie będzie dla wielu łaskawy. Tylko jeden znak może dziś liczyć na sukces Źródło: Pixabay.com/tarotize

Horoskop dzienny może pomóc w uniknięciu fatalnych decyzji. To ważne zwłaszcza dziś, bowiem układ planet jest bardzo niesprzyjający dla większości znaków zodiaku. Warto wiedzieć, czego lepiej unikać.

Horoskop dzienny: Baran

Unikaj podejmowania wszelkich wyzwań w pracy. To nie jest dobry dzień na popisy przed szefem. W życiu prywatnym szykuje się kłótnia, bowiem okaże się, że ktoś bliski cię oszukał. Nie próbuj niczego wyjaśniać w nerwach, bo tylko pogorszysz sytuację. Poczekaj z rozmową do jutra.

Horoskop dzienny: Byk

Natłok zadań będzie przytłaczający. Dasz sobie radę, ale będziesz bardzo zmęczony na koniec dnia. Musisz się bardzo koncentrować na swoich zadaniach. Nieżyczliwi ludzie tylko czekają na twoje potknięcie, dlatego lepiej mieć się na baczności i wszystko sprawdzać dwa razy.

Horoskop dzienny: Bliźnięta

Musisz być gotowy na konflikty z partnerem. Będzie miał ochotę na poważną rozmowę, która może przerodzić się w sprzeczkę. Powinieneś ustąpić i przyznać rację drugiej połówce, inaczej wasz kontakt może się urwać na kilka dni. Staraj się zachować spokój nawet jeśli padną bezpodstawne oskarżenia.

Horoskop dzienny: Rak

Twoje plany legną w gruzach. To, co dziś miało się w końcu stać, zostanie odwołane i nieprędko nadarzy się okazja, aby to powtórzyć. Informacja zepsuje ci humor, dlatego unikaj rozmów z innymi ludźmi. Nerwy mogą cię ponieść i powiesz o kilka słów za dużo.

Horoskop dzienny: Lew

Intuicja jest bardzo zawodna, nie powinieneś jej ufać zwłaszcza dzisiaj. Każda decyzja, jaką podejmiesz, będzie mieć negatywne skutki. Zostań wycofany i nie proponuj nikomu żadnej pomocy w pracy. Skup się na wykonywaniu własnych obowiązków.

Horoskop dzienny: Panna

Szykuje się poważna rozmowa w pracy, z której nie będziesz zadowolony. Wyjdzie na jaw, że jakiś czas temu coś przeskrobałeś i trzeba w końcu ponieść konsekwencje. Przez cały dzień będzie ci towarzyszył ogromny stres, a znajomi będą tylko cię irytować.

Horoskop dzienny: Waga

Otrzymasz telefon z negatywną informacją, prawdopodobnie dotyczący spłaty zaległego długu. Już nie dasz rady odkładać tej sprawy na później - okoliczności zmuszą cię do działania natychmiast. Poświęć się szukaniu wsparcia, bowiem może ci być potrzebne podczas załatwiania spraw.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Horoskop dzienny: Skorpion

Twoje podstępy zostaną zdemaskowane, a reputacja bardzo ucierpi. Wszystko przez bliską ci osobę, która zdecyduje się wyjawić twój sekret. Staraj się zachować z godnością, a sprawa będzie mieć pozytywne zakończenie. Uważaj na portfel - możesz go zgubić.

Horoskop dzienny: Strzelec

Możesz w końcu odetchnąć z ulgą. Dziś wszystkie sprawy zostaną zakończone sukcesem, nawet te, które od dawna wydawały się beznadziejne. Powinieneś wykorzystać dobrą passę - kup zdrapkę lub poproś o podwyżkę. Uda ci się i będziesz zadowolony.

Horoskop dzienny: Koziorożec

Zdecydowanie przesadziłeś z pracą, czego skutki odczujesz już dzisiaj wieczorem. Wyciągnij wnioski z tej lekcji i następnym razem postaraj się o właściwą proporcję pracy oraz odpoczynku. Odezwą się dawno zapomniane bóle w stawach.

Horoskop dzienny: Wodnik

Nie bierz od nikogo jedzenie, bo skutki będą fatalne, może być konieczna nawet wizyta u lekarza. Wieczorem szykuje się wyjście, ale nie będziesz zadowolony. Okaże się nudne, a ty będziesz zmęczony. Nastąpi nieprzyjemna wymiana zdań między tobą, a resztą grupy.

Horoskop dzienny: Ryby

Zmiany w pracy nie przypadną ci do gustu i nie będziesz mógł się odnaleźć. To znacznie obniży twoja wydajność, nie będziesz z siebie zadowolony. Popołudniu będzie cię męczyć senność, dlatego zachowaj ostrożność podczas powrotu do domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News