Horoskop na sobotę niesie niespodzianki. Przełom dla jednego ze znaków

Horoskop na sobotę niesie niespodzianki. Przełom dla jednego ze znaków Źródło: Flickr/Numerology Sign

Horoskop dzienny na sobotę może się okazać naprawdę zaskakujący. Na jeden ze znaków czekają wielkie zmiany w życiu uczuciowym, które okażą się przetasowaniem na długie lata. Inne znaki także nie będą się jednak nudzić. Co cię spotka 30 marca 2019 roku?

Horoskop dzienny na sobotę okaże się dla ciebie przychylny? A może na lepszy czas będziesz musiał jeszcze nieco poczekać? Przeczytaj i przekonaj się sam!

Horoskop dzienny Baran (21.03 – 19.04)

Baranie, ta sobota zdecydowanie będzie należała do ciebie. Nie pozwól zepsuć sobie humoru i rób to, na co masz ochotę. Odrobina odpoczynku i dobrej zabawy jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie przesadź tylko z imprezami, gdyż niedzielny poranek może się okazać dużo mniej przyjemny.

Horoskop dzienny Byk (20.04 – 22.05)

Wiele Byków poczuje, że dzisiejszy dzień jest idealny na sprzątanie, gotowanie oraz zrobienie dużego prania. Prace domowe są dobrym pomysłem, jednak nie poświęcaj im całego dnia. Wyjdź na krótki spacer lub wybierz się na przejażdżkę rowerową - to może skutecznie poprawić ci nastrój.

Horoskop dzienny Bliźnięta (23.05 – 21.06)

Bliźnięta będą się dziś nieco nudzić. Po intensywnym tygodniu zdecydują się zasiąść w kapciach przed telewizorem, jednak ktoś z twoich bliskich może mieć inne plany. Nie będziesz z nich zadowolony, ale przystanie na propozycję ukochanej osoby okaże się dobrą decyzją.

Horoskop dzienny Rak (22.06 – 22.07)

Raku, nic na siłę. Jeżeli zmęczył cię trudny tydzień, nie musisz przenosić pracy do domu i spędzać nad nią jeszcze więcej czasu. Postaraj się spędzić ten dzień z rodziną albo przyjaciółmi. Przez twój pracoholizm znajomi mogli już zapomnieć, jak wyglądasz.

Horoskop dzienny Lew (23.07 – 23.08)

Lwy nie będą miały najlepszego dnia. Czujesz, że dopadają cię demony przeszłości i wszystko wydaje się iść w złym kierunku? Niestety, musisz to przeczekać. Większa stabilizacja czeka cię dopiero w przyszłym tygodniu, z początkiem kwietnia.

Horoskop dzienny Panna (24.08 – 22.09)

Panno, to może być twój dzień. Wieczorem otrzymasz niespodziewaną wiadomość od osoby, na której kiedyś bardzo ci zależało. Jeżeli chcesz dać jej szansę, możesz przystać na propozycję spotkania i dłuższej rozmowy. Nie nastawiaj się jednak całkowicie pozytywnie, gdyż może cię czekać przykry zawód.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Horoskop dzienny Waga (23.09 – 22.10)

Wagi nie będą miały najlepszego dnia. Na szczęście z pomocą ruszy bliska ci osoba, która nie będzie mogła patrzeć na twoją zasmuconą minę. Pozwól wyciągnąć się z domu, a na pewno tego nie pożałujesz.

Horoskop dzienny Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpionie, chociaż twoja sobota okaże się wypełniona pracą, dobry nastrój nie będzie cię opuszczał. Nie pozwól nikomu tego zepsuć. To, że bliska ci osoba jest ostatnio nerwowa i zgorzkniała, nie jest przecież twoją winą.

Horoskop dzienny Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelcu, baw się dziś dobrze i nie myśl o obowiązkach. Pracowałeś ciężko przez cały tydzień, więc należy ci się nieco rozluźnienia oraz relaksu. Nie zapomnij jednak, że w poniedziałek musisz wrócić do dawnych zadań, bo szef zdecyduje się skontrolować twoje zawodowe poczynania.

Horoskop dzienny Koziorożec (22.12 – 19.01)

Nie wszystkie Koziorożce będą miały dobry dzień. Niestety, zmęczenie da o sobie znać i staniesz się rozdrażniony. Nie pozwól tylko, aby odbiło się to na osobie, na której ci zależy. 

Horoskop dzienny Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniki nie nacieszą się niestety relaksem i dobrą pogodą. Przyszedł weekend, a ty wciąż masz multum obowiązków? Postaraj się wyjść chociażby na kilkuminutowy spacer i nieco się dotlenić. Od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby czeka bardzo miły wieczór. Kolacja z ukochaną osobą, czy też impreza ze znajomymi - wszystko uda się doskonale. Nie pozwól jedynie na to, aby małe uwagi bliskiej ci osoby wyprowadziły cię z równowagi. Nikt nie chce dla ciebie źle.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzucha
  2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  3. Syn Wiśniewskiego w objęciach słynnej wokalistki. Kolejna sensacja
  4. Biedronka odpala petardę z kultowym gwiazdorem. To będzie prawdziwy hit
  5. Poznaliśmy wszystkie sztuczki makijażowe Meghan Markle. Robią kolosalną różnicę
  6. Rossmann szykuje rewolucję. Na półki trafi prawdziwy hit

Następny artykuł