Horoskop dzienny na sobotę 17.11.2018! Do kogo dzisiaj uśmiechną się gwiazdy?

Horoskop dzienny na sobotę 17.11.2018! Do kogo dzisiaj uśmiechną się gwiazdy? Źródło: Fot. Horoscope Matching by Ashok Prajapati

Horoskop dzienny to nieoceniona wskazówka, dzięki której będziesz mógł w pełni przygotować się na trudy i znoje każdego dnia. Po co zdawać się na pastwę losu i żyć w nieświadomości? Lepiej zadbaj o swój komfort i sprawdź, co cię czeka!

Horoskop dzienny powie ci na co uważać, na czym się skupić, a czego wystrzegać się w zupełności. Czy będzie to ciężki dzień? A może niosący za sobą jakąś rewolucję? Aby się tego dowiedzieć masz dwie opcje - poczekać aż ten dzień się skończy, albo przeczytać nasz horoskop! Koniecznie sprawdź, co mają ci do powiedzenia gwiazdy!

Horoskop dzienny na 17.11.2018

Baran 21.03 – 19.04

Sobota do dobry dzień, aby ruszyć do działania. Nadchodzący weekend potraktuj jako czas na regenerację, a od przyszłego tygodnia wkrocz do walki. Może jakieś nowe zajęcie, albo próba podniesienia kwalifikacji zawodowych?

Byk 20.04 – 22. 05

W najbliższy weekend szykuje się dużo pracy. Jednak nie martw się! Już niedługo przyjdzie długo wyczekiwany odpoczynek. Zadbaj o siebie i o swoje zdrowie. Dużo witaminy C i ciepłe skarpetki to coś, co powinno być twoim sprzymierzeńcem w najbliższych dniach. Pamiętaj, że ze zdrowiem nie ma żartów!

Bliźnięta 23.05 – 21.06

Listopad to dobry miesiąc dla bliźniąt. Mimo tego, że aura za oknem nie jest sprzymierzająca, to twój umysł jest gotowy na nowe wyzwania. Jeśli jest coś, co od dawna chciałeś zrobić, zrób to teraz. Sobota to twój dobry dzień.

Rak 22.06 – 22.07

Jeśli masz jakieś niezałatwione sprawy, nie bierz się za ich rozwiązywanie dziś. Sobota to czas na odpoczynek i regenerację, a nie stres i niepotrzebne rozważania. Zamiast tego możesz zapewnić sobie jakąś przyjemną aktywność - może fitness albo basen?

Lew 23.07 – 23.08

Sobota będzie dla lwa dniem idealnym. Rób wszystko na co masz ochotę, bowiem to twój czas. Odetchnij od wszystkich obowiązków i skup się na przyjemnościach. Weekend upłynie ci pod znakiem miłości.

Panna 24.08 – 22.09

Panno, sobota to dla ciebie istne spełnienie marzeń! Jeśli czegoś chcesz, to zrób to. Aura jest bardzo sprzyjająca, więc wykorzystaj to. Zrób coś przyjemnego zarówno dla siebie, jak i dla swojej drugiej połówki.

Waga 23.09 – 22.10

Początek weekendu okaże się być dla ciebie bardzo przyjemny. Nie ciesz się jednak zbyt wcześnie i zachowaj ostrożność - bardzo łatwo to zepsuć. Zrób sobie rozeznanie, czy w twoim otoczeniu nie ma przypadkiem jakiegoś truciciela, który pod przykrywką dobrego doradcy miesza ci w życiu.

Skorpion 23.10 – 21.11

Dzisiejsza sobota nie będzie ani dobra, ani zła. Będzie po prostu neutralna. Fajerwerków nie będzie, ale nie będzie też tragedii. Może to dobry czas, aby zawrzeć nowe znajomości? Wyjdź do ludzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strzelec 22.11 – 21.12

Sobota zapowiada się dla ciebie naprawdę nieciekawie. Lepiej odizoluj się od wszelkich osób, które mogą zepsuć Ci humor. Posiedź w domu, poczytaj książkę, możesz nawet zrobić sobie drinka. Odpocznij od wszystkiego i od wszystkich.

Koziorożec 22.12 – 19.01

Dzisiejsza sobota zwiastuje początek czegoś dobrego - przyszedł tak długo wyczekiwany odpoczynek! Skup się na sobie, należy Ci się to. W zdrowym egoizmie nie ma przecież nic złego!

Wodnik 20.01 – 18.02

Początek weekendu będzie dla ciebie łaskawy. Jeśli masz coś zaplanowane, to trzymaj się tego - dziś wszystko ci się uda! Sobotnia aura jest bardzo sprzyjająca, nie zaprzepaść tego lenistwem.

Ryby 19.02 – 20.03

Sobota nie oznacza dla ciebie końca obowiązków. Jednak nie przejmuj się tym! Już niedługo nadejdzie dla ciebie lepszy czas. Zadbaj o swój układ odpornościowy, bowiem przeziębienie i choroby to ostatnie czego ci teraz trzeba.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska zamyka swoje granice! Kontrole na przejściach z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą
  2. Doigrała się! Pawłowicz wyleci z PiS? Mają jej dość
  3. Dramatyczna sytuacja Stocha! Kariera pod znakiem zapytania
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
Następny artykuł