Horoskop dzienny na czwartek 15.11.2018. Koniecznie sprawdź co przyniesie ci los

Horoskop dzienny na czwartek 15.11.2018. Koniecznie sprawdź co przyniesie ci los Źródło: Fot. Pixabay

Horoskop dzienny to prawdziwe ułatwienie życia. Nie wiesz co zrobić? Czeka cię jakieś trudne wyzwanie? A może po prostu chciałbyś wiedzieć co może się wydarzyć?Pozwól sobie pomóc i zobacz co mówią gwiazdy. Możesz się mocno zdziwić.

Horoskop dzienny - z nami dowiesz się na czym warto się skupić, a czego lepiej jest się wystrzegać. Nie żyj dalej w niepewności – zapewnij sobie ten niesamowity komfort i dowiedz się czego powinieneś się dziś spodziewać.

Horoskop dzienny na czwartek 15.11.2018

Baran 21.03 – 19. 04

Jeśli na ten czwartek zaplanowane masz jakieś szczególnie angażujące zajęcia, to lepiej przełóż je na inny dzień. Dziś twoje skupienie może być bardzo nieefektywne, więc najlepiej będzie poświęcić się błogiej chwili zapomnienia. Może jakiś masaż?

Byk 20.04 – 22. 05

Marzy ci się awans w pracy? A może jej całkowita zmiana? Wstrzymaj się jeszcze około trzech tygodni – wtedy nadejdzie odpowiedni moment aby uderzyć do szefa na rozmowę. Jeśli dopiero szukasz pracy, to tę wyśnioną i wymarzoną znajdziesz dopiero w 2019 roku. Wypocznij i wykorzystaj ten czas.

Bliźnięta 22.05-21.06

Uważaj na ludzi w swoim najbliższym otoczeniu - mogą chcieć wykorzystać twoją dobroduszność. Lepiej ten dzień spędzić z przyjaciółmi lub rodziną, której ostatnio poświęcałeś za mało czasu. Dobrze będzie też zadbać o swoje zdrowie – witamina C i ciepłe skarpetki powinny być twoim sprzymierzeńcem w najbliższych dniach.

Rak 22.06 – 22.07

Twój dzień powinien skupić się przede wszystkim na odpoczynku i relaksie. O ile nie masz tego dnia nic ważnego do zrobienia, to lepiej będzie jeśli swoje plany przełożysz to na inny dzień. Nie oznacza to jednak, że możesz sobie odpuścić swoje ważne obowiązki. Znajdź balans.

Lew 23.07 – 23.08

Wszystkie lwy będą dziś miały chwile relaksu. Wykorzystaj ten czas i nie hamuj się. Nastaw się na godzenie z panną, nawet jeśli czasem bywa szczególnie upierdliwa. Jeśli twoje wysiłki nie są doceniane, doceń sam siebie i kup sobie coś ładnego.

Panna 24.08 – 22.09

Panno! Szalej, ale z głową. Dzisiejszy dzień przyniesie Ci odpoczynek od irytującej żony. Wykorzystaj czas z kolegami, ale zachowaj godność człowieka. Najbliższe dni będą dla ciebie bardzo owocne. Gwiazdy wskazują na niechybną obecność zwierząt w twoim życiu - kot? norka?

Waga 23.09 – 22.10

Ostatnie dni były dla ciebie wyjątkowo trudne. Dużo stresu i problemów przekłada się na samopoczucie i zdrowie, nawet jeśli teraz tego nie odczuwasz. Nie pozwól sobie jednak na to, aby trwać w tym emocjonalnym bagnie. Spróbuj wziąć się w garść i zmienić coś w swoim życiu.

Skorpion 23.10 – 21.11

Jeśli dzień zaczął się dla ciebie źle, to niestety gwiazdy nie mają dla ciebie dobrych informacji – możliwe, że dalej będzie tylko gorzej. Jeśli początek dnia był dla ciebie dobry, to pamiętaj, że nie ma co chwalić dnia przez zachodem słońca. Zachowaj dziś ostrożność, nie bierz na siebie zbyt dużo. Jeszcze przyjdą lepsze dni. DALSZA CZĘĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strzelec 22.11 – 21.12

Strzelcu! Wystrzegaj się fałszywych i pozornie miłych znajomości. Skup się na tych prawdziwych i długotrwałych przyjaźniach, nawet, jeśli nie zawsze było między wami kolorowo. Już niebawem zrozumiesz, co gwiazdy mają ci do przekazania. Wsłuchaj się w siebie.

Koziorożec 22.12 – 19.01

Jeszcze tylko jeden dzień dzieli cię od weekendu! Nie przejmuj się małymi wpadkami. Czeka cię w najbliższym czasie dużo przyjemnych chwil. Nie bierz na siebie zbyt dużo spraw, ale nie przerzucaj ich również na swoich najbliższych. Zacznij dostrzegać małe rzeczy.

Wodnik 20.01 – 18.02

Zaciśnij zęby i wytrzymaj do weekendu. Później będzie już tylko lepiej. Jeśli planujesz w najbliższym czasie jakieś poważne zmiany, odpowiednim momentem będzie początek grudnia. Teraz skup się na dobrym przygotowaniu i rozpatrzenie wszystkich za i przeciw. Niech przyświeci ci myśl, że przecież co nagle to po diable! Odpocznij, a dobre pomysły przyjdą same.

Ryby 19.02 – 20.03

Perfekcjonizm którym wyróżniasz się w pracy, przełóż również na prywatny grunt. Przestań być kłótliwa, do niczego dobrego to nie prowadzi. Skup się na załatwieniu niedomkniętych spraw - początek nowego roku już niedługo, o wiele przyjemniej będzie go zacząć bez niepotrzebnego ciężaru.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień
  2. Makabra! Nie uwierzycie co zrobią ze zwłokami Lecha Kaczyńskiego
  3. Sensacyjne doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej! PiS przechodzi do działania
  4. Uczestnicy Ameryka Express w karetce! Ratownicy musieli wieźć ich na sygnale
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News