Horoskop dzienny to bardzo cenna wskazówka, która pomoże Ci doskonale przygotować się na nadchodzący dzień. Musisz podjąć jakąś ważną, życiową decyzję? A może zadecydować o jakiejś małej, przyziemnej kwestii? Nieważne jakie rozterki cię czekają! Najpierw zapoznaj się z tym, co mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny może okazać się niesamowicie przydatny. Z nami dowiesz się na czym warto się skupić, a czego lepiej jest się wystrzegać. Nie żyj dalej w niepewności – zapewnij sobie ten niesamowity komfort i dowiedz się czego powinieneś się dziś spodziewać.

Horoskop dzienny na czwartek 08.11.2018

 • Baran 21.03 – 19. 04

Baranku, jeszcze tylko jeden dzień dzieli cię od weekendu! Nie przejmuj się małymi niedociągnięciami i potknięciami. Czeka cię w najbliższym czasie bardzo dużo przyjemnych chwil. Zadbaj o to, aby nie zasypywać się w najbliższych dniach obowiązkami, bowiem mogą one przysłonić ci to, co najpiękniejsze. Zacznij dostrzegać małe rzeczy.

 • Byk 20.04 – 22. 05

Byku, zaciśnij zęby i wytrzymaj do weekendu. Później będzie już tylko lepiej. Jeśli planujesz w najbliższym czasie jakieś poważne zmiany, odpowiednim momentem będzie początek grudnia. Teraz skup się na dobrym przygotowaniu i rozpatrzenie wszystkich za i przeciw. Niech przyświeci ci myśl, że przecież co nagle to po diable!

 • Bliźnięta 22.05-21.06

Jeśli dzień zaczął się dla ciebie źle, to niestety gwiazdy nie mają dla ciebie dobrych informacji – istnieje spora szansa, że dalej będzie tylko gorzej. Jeśli początek dnia był dla ciebie dobry, to pamiętaj, że nie ma co chwalić dnia przez zachodem słońca. Nie bierz dziś na siebie zbyt wielu obowiązków, ten dzień i tak sam w sobie jest wystarczająco dużym obciążeniem.

 • Rak 22.06 – 22.07

Raku! Wystrzegaj się fałszywych i jedynie pozornie miłych znajomości. Dużo lepiej będzie dla Ciebie, jeśli skupisz się na tych prawdziwych przyjaźniach, które towarzyszą ci już od dawna. Nawet, jeśli nie zawsze było między wami kolorowo.

 • Lew 23.07 – 23.08

Ostatnie dni są dla lwów wyjątkowo trudne. Dużo stresu i problemów przekłada się na samopoczucie i kiepski humor. Nie pozwól sobie jednak na to, aby trwać w tym emocjonalnym błocie. Spróbuj wziąć się w garść i zmienić coś w swoim otoczeniu. Może nowe zasłony? Albo pościel?

 • Panna 24.08 – 22.09

Panno! Perfekcjonizm którym wyróżniasz się w pracy, przełóż również na prywatny grunt. Przestań być kłótliwa, do niczego dobrego to nie prowadzi. Podobnie jak lew potrzebujesz zmian w swoim otoczeniu – może to dobry czas na porządki w mieszkaniu? Skup się na załatwieniu niedomkniętych spraw.

 • Waga 23.09 – 22.10

Twój dzień powinien skupić się przede wszystkim na odpoczynku i wyciszeniu. O ile nie masz tego dnia nic pilnego do zrobienia, to lepiej będzie jeśli przełożysz to na następny dzień. Nie oznacza to jednak, że możesz sobie odpuścić swoje ważne obowiązki.

 • Skorpion 23.10 – 21.11

Nadchodzące dni to bardzo dobry moment na rozwój osobisty. Rozpocznij naukę czegoś zupełnie nowego – może przydać się w twojej dalsze karierze. Nie bój się ponieść fantazji, a twoje marzenia już niedługo mogą się spełnić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Największe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęło

 • Strzelec 22.11 – 21.12

Uważaj na ludzi, którzy mogą chcieć wykorzystać twoją dobroduszność. Lepiej ten dzień spędzić z przyjaciółmi lub rodziną, której ostatnio poświęcałeś za mało czasu. Dobrze będzie też zadbać o swoje zdrowie – witamina C i ciepłe skarpetki powinny być twoim sprzymierzeńcem w najbliższych dniach.

 • Koziorożec 22.12 – 19.01

Marzy ci się awans w pracy? A może jej zmiana? Wstrzymaj się jeszcze około dwóch tygodni – wtedy nadejdzie odpowiedni moment aby uderzyć do szefa na rozmowę. Jeśli dopiero szukasz pracy, to tę wyśnioną i wymarzoną znajdziesz dopiero w 2019 roku. Do tego czasu możesz poddać się błogiemu lenistwu.

 • Wodnik 20.01 – 18.02

Jeśli na ten czwartek zaplanowane masz jakieś szczególnie angażujące zajęcia, to lepiej przełóż je na inny dzień. Dziś twoje skupienie może być bardzo rozpraszane, więc najlepiej będzie poświęcić się błogiej chwili zapomnienia. Może jakiś szybki wyjazd w ciche i ustronne miejsce?

 • Ryby 19.02 – 20.03

Rybo, nie poddawaj się! Nawet jeśli ostatnie dni dały ci w kość, to następne będą tylko lepsze. Aura ci sprzyja, więc jeśli chcesz podjąć jakieś działanie – zrób to. Nie ma się co rozckliwiać, to jest twój czas.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
 2. Widzowie „M jak miłość” zamarli! Uwielbiany bohater odbierze sobie życie?
 3. Szokująca prawda o Martynie i Przemku! Skandal poza kulisami Ślubu od pierwszego wejrzenia

12 przerażających opuszczonych miejsc. Jakie tajemnice skrywają?