Wryło nas w ziemię. Horoskop dzienny, który jednym zmrozi krew, a innych ucieszy

Wryło nas w ziemię. Horoskop dzienny, który jednym zmrozi krew, a innych ucieszy

Horoskop dzienny jest łatwym, przyjemnym i niezbyt czasochłonnym sposobem na przekonanie się o tym, co przygotowały dla nas zbliżające się godziny. Na co trzeba uważać, a co powinniśmy przyjmować z uśmiechem na twarzy?

Horoskop dzienny przynosi odpowiedzi na wiele trapiących nas pytań. Czasami może okazać się, że nasz poranny nastrój nie będzie miał nic wspólnego z tym, co wydarzy się w ciągu dnia.

Horoskop dzienny dla barana

Dzisiejsza pobudka na pewno nie należała do najłatwiejszych, ale nie martw się, bo najgorsza rzecz dzisiejszego dnia jest już za tobą. Teraz będzie już tylko lepiej. Skorzystaj z okazji wyjścia z przyjaciółmi. Pomimo niekorzystnej pogody spędzicie bardzo miły czas na zewnątrz. Podczas wojaży spotkasz swoich znajomych, z którymi spędzisz kilka godzin na wspólnych wspominkach dawnych lat.

Horoskop dzienny dla byka

Uważaj dzisiaj szczególnie na błahostki, które zlekceważone mogą doprowadzić do wybuchu wielkiego konfliktu. Dlatego zadbaj by twoja druga połówka nie denerwowała się zbytnio. Twoje bardzo wytężona starania zostaną bardzo przyjemnie wynagrodzone wieczorem, co sprawi, że tydzień rozpoczniesz od dobrego snu i uśmiechu na ustach.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Niestety wizyta u znajomych, którą planowałeś od tak dawna nie wypali. Plany pokrzyżuje ci zdrowie, a dokładnie zupełnie niespodziewany atak przeziębienia. Najlepiej jeśli wskoczysz pod koc i uraczysz się ciepłą herbatą z miodem. Pamiętaj, że musisz być w pełni sił przed zbliżającym się bardzo ważnym projektem.

Horoskop dzienny dla raka

Dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień. Od samego ranka będziesz odczuwać nieprawdopodobną energię, która poprowadzi cię do spróbowania czegoś nowego. Oczekuj nagłego telefonu od swojej dobrej koleżanki, która zaproponuje ci coś zupełnie zwariowanego. Nawet nie zastanawiaj się i skorzystaj z tej możliwości.

Horoskop dzienny dla lwa

Ten tydzień dał ci wyjątkowo w kość, ale niestety kolejny nie będzie łatwiejszy. Dużo odpocznij, żebyś miał siłę zmagać się z problemami, które czają się tuż za rogiem. Nie bój się skorzystać z pomocy najbliższych współpracowników, razem na pewno podołacie ciężkim zadaniom.

Horoskop dzienny dla panny

Porządki, porządki i jeszcze raz porządki. Musisz doprowadzić do ładu zarówno swoje mieszkanie, jak i swoje życie. Najpierw odważnie chwyć za środki czystości, tak żeby zbierać myśli w czystym i zorganizowanym otoczeniu. Następnie weź się za odświeżanie znajomości, które zdążyły pokryć się grubą warstwą kurzu.

Horoskop dzienny dla wagi

Nie ma wątpliwości, że przed tobą jeden z najgorszych dni w tym roku. Najlepiej będzie jeśli zostaniesz dzisiaj w domu i nie będziesz się wychylać. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Z każdym kolejnym dniem będzie tylko lepiej, a koniec przyszłego tygodnia będzie twoim pasmem sukcesów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Horoskop dzienny dla skorpiona

Dzisiaj jest twój dzień. Przede wszystkim nie bój się wrócić do swojego dawnego hobby, nawet nie spodziewasz się ile frajdy potrafi sprawić ci po latach. Po długiej sesji spędzonej na kreatywnych uniesieniach trzeba dobrze zjeść, ale o to już zadba najbliższa ci osoba.

Horoskop dzienny dla strzelca

Dzisiaj nie przejmuj się tym, co o tobie myślą inni. Najlepiej będziesz się czuć w dresach i porozciąganym swetrze. Taki luźny outfit przełoży się na wielki luz w ciągu dnia. Wyrusz w ciemno w miasto, na pewno się nie zawiedziesz. Gwiazdy sprzyjają dzisiaj lekkoduchom.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Lepiej nie decyduj się dzisiaj na poważne zmiany w swoim życiu. To co na pierwszy rzut oka będzie wydawało się korzystne, w dłuższej perspektywie może przynieść ci dużo zmartwień. Dlatego wstrzymaj się z ważnymi decyzjami. Postaraj się dzisiaj przedyskutować najpilniejsze sprawy z osobą, która pozwoli ci zobaczyć świat z innej perspektywy.

Horoskop dzienny dla wodnika

Powoli ale zdecydowanymi krokami zbliża się polepszenie twojej sytuacji materialnej. Odpocznij dzisiaj od e-maili i telefonów, bo w kolejnych dniach będziesz odczuwać ich natłok. Jednak siły zebrane podczas dzisiejszego odpoczynku zostaną przez ciebie bardzo dobrze spożytkowane.

Horoskop dzienny dla ryb

Lepiej pozmieniaj swoje plany, ponieważ gwiazdy ci nie sprzyjają. Mglista atmosfera na dworze, przełoży się na mgliste myśli w twojej głowie. Przed tobą prawdopodobnie najbardziej rozkojarzony dzień w roku. Co zrobić w takiej sytuacji? Serial, książka i domowe zacisze to twoja kombinacja na dziś. ZOBACZ TAKŻE
  1. Wielki skandal wokół „Jaka to melodia”! Wściekli fani w furii roznoszą prowadzącego 
  2. Szaleństwo! ING odda klientom fortunę. Zobacz czy jesteś na liście, każdy mógł się tam znaleźć 
  3. Kurdej-Szatan brudna, zraniona i posiniaczona! Co się dzieje?! 
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News